בעשור האחרון יותר ויותר אנשים החלו לשנות את מראה הרצפות בבתיהם. הקהל הישראלי הצטרף אל האירופאי והחל להתקין בביתו פרקטים. הסיבות לכך רבות ומגוונות ובעיקר מתמקדות בעובדה כי פרקטים מביאים עמם אין ספור אפשרויות ומציעים את האפשרות לשלב, להעז ולגוון.

לא חייבים כבר להסתפק באותה צורה מקובעת של מרצפות קרמיות, הפרקטים הרבים שקיימים בשוק מספקים ללקוחות סגנונות ייחודיים המאפשרים להם לעצב את בתיהם ודירותיהם באופן מיוחד וחד פעמי.

 

קבלו הצעת מחיר על מגוון סוגי פרקטים! (במחירים נוחים)

✔️ עשרות סוגי ודגמי פרקטים לבחירה במגוון צבעים – פרקטי עץ, למינציה, פולימרי עמיד במים ועוד

✔️ פרקטים למטרות שונות – לבית (סלון, מטבח, חדרי שינה), למשרד, לחנות, לבתי ספר, סטודיו, קליניקה

✔️ אפשרות התקנה ע"י מתקיני פרקטים מקצועיים עם ניסיון מוכח ואחריות על כל עבודה

לייעוץ ופרטים נוספים, חייגו: 055-9705132

 

תותח הפרקטים - התקנת פרקטים בכל הארץ

 

אילו סוגים של פרקטים קיימים?

כפי שציינו קודם לכן, ישנו מבחר רחב מאוד של סוגי פרקטים. ההבדלים בין הסוגים מגוונים, לעיתים ההבדל נוגע בארץ הייצור ממנה הפרקט מיובא – יש המעדיפים סוגי פרקט גרמני ויש שיעדיפו פרקט שוודי. הבדל מהותי נוסף קשור דווקא לעובדה כי קיימים סוגי פרקטים מעץ מלא ואחרים מעדיפים סוגי פרקטים למינציה (פרקט למינציה נחשב לפופולרי מאוד אך אינו עשוי מעץ מלא אלא נחשב לדמוי עץ). פרקט מעץ מלא עשוי להגיע ללקוח במגוון דגמים וסגנונות כאשר ההבדל תלוי בעיקר בסוגי עצים לפרקטים מעץ מלא. פרקט העשוי מעץ אלון נחשב לנפוץ בקרב הלקוחות בארץ אך גם במקרה זה, ישנם כמה סוגי פרקט אלון כאשר חלקם מתאימים לחדרים פנימיים ואחרים מיועדים דווקא לחצרות וגינות ומכונים לעיתים – דק עץ.

קיים גם פרקט תלת שכבתי אשר נחשב למורכב ועמיד למדי מכיוון שהוא עשוי משלוש שכבות. השכבה הבסיסית עשויה מעץ אורן, שכבת הביניים מעץ הוואיה והשכבה העליונה עשויה מסוג עץ שיבחר הלקוח. פרקט זה נחשב לאחד מבין סוגי פרקטים איכותיים ובין הסוגי פרקטים מומלצים שמיוצרים כיום. עם זאת, מחירו יקר יותר מפרקט הלמינציה והתקנתו מורכבת יותר. פרקט תלת שכבתי מעץ מלא מתאים לאנשים שאינם מוכנים להתפשר על האיכות.

 

פרקט מעץ מלא

פרקטים מעץ מלא עשויים מיחידה אחת ונחשבים ליוקרתיים למדי. המראה שמעניק פרקט מעץ מלא לבית ברור לחלוטין – העץ בולט, מבריק ומקנה מראה של יוקרה ואיכות גבוהה. פרקט מעץ מלא מיובא לעיתים מחוץ לארץ אך ישנם גם סוגים המיוצרים בישראל. התקנת פרקט מעץ מלא מצריכה תשתית מתאימה ואורכת מספר שעות. למידע נוסף על פרטים מעץ מלא לחצו כאן.

 

פרקט למינציה

סוגי פרקטים למינציה נבדלים זה מזה בעיקר בחומר ממנו הם יוצרו ובדגם שהלקוח בוחר. פרקט למינציה נחשב לאהוד מאוד בישראל מכיוון שהוא זול יחסית, מגיע בדוגמאות רבות והתקנתו פשוטה. משך ההתקנה תלויה בגודל החלל אליו הפרקט הוזמן ולרוב מתבצעת במהרה. קורות הפרקט מותקנות זו על גבי זו ויש המעדיפים לבצע את ההתקנה באופן עצמאי מכיוון שהיא איננה מסובכת. למידע נוסף על פרקטי למינציה לחצו כאן.

 

השוואות סוגי פרקטים ומחירים של סוגי פרקטים לבית

הפתגם הידוע "על טעם ועל ריח – אין מה להתווכח" עלול להתאים היטב למי שמעוניין לקבל תשובה לשאלה – איזה פרקט עדיף? ובכן, אם הנכם מעוניינים לערוך השוואה בין סוגי פרקטים ראשית עליכם להבין כי ההבדלים רבים מאוד. אנו מאמינים כי לקוח שרוצה לעצב את ביתו ולהוסיף פרקט חייב להחליט תחילה מהו הסכום שהוא מוכן להוציא בעבור רכישה זו.

אם מדובר בסכום יחסית זול – יתכן ופרקטים מעץ מלא לא יתאימו לו. במידה ואין הגבלת תקציב מדויקת, ניתן לרכוש פרקט מעץ מלא שנחשב ליוקרתי יותר. יחד עם זאת, לא כל אחד צריך להתקין פרקט מעץ מלא וניתן להסתפק בפרקט למינציה ואם אתם נוטים לשנות את דעתכם באופן תדיר – פרקט למינציה תוכלו להסיר בקלות ולהחליפו באלטרנטיבה עיצובית אחרת. פרקט למינציה נחשב לפופולארי מאוד בקרב הישראלים.

כמובן שעלויות פרקט מעץ מלא גבוהות יותר מפרקט סינטטי ותלויות גם בגודל החדר ובשירותי ההתקנה. למידע נוסף בנושא מחירי פרקטים מוזמנים לעבור לדף המחירון שלנו.

לפניכם חלק מדגמי הפרקטים הזמינים לרכישה

תותח הפרקטים דריפטווד
סוגי פרקטים
תותח הפרקטים דגמים לבחירה
תותח הפרקטים סוגים שונים לבחירה
תותח הפרקטים אורבן לג'נד
תותח הפרקטים פרקט אלון
תותח הפרקטים אלון
תותח הפרקטים דגם אלון

להלן חלק מסוגי הפרקט הקיימים בתותח הפרקטים