רצפת פרקט לסטודיו שלכם – קל, איכותי ואלגנטי

בחדרי ריקוד מקצועיים נהוג להתקין רצפת פרקט. בסטודיו למחול למשל, מתאמנים מדי יום לא מעט אנשים וחשוב כי הרצפה תהייה איכותית ותאפשר למשתמשים בה לחוש בנוח ולנוע בצורה בטיחותית. התקנת פרקט בסטודיו עדיפה משמעותית על פני רצפות אחרות מכיוון שהפרקט מהווה מעין שכבת הגנה במקרה של נפילה. למעשה, לפי התקנים – רצפת מחול תקנית הינה רצפת עץ. עם זאת, ניתן להתקין גם פרקט דמוי עץ, כמו פרקט למינציה בסטודיו, ולא בהכרח פרקט מעץ מלא.

 

התקנת פרקט בסטודיו שלכם! (מגיעים לכל יישובי הארץ)

* מחפשים פרקט המתאים לסטודיו לריקוד או למשחק?

* עשרות דגמי פרקט לחדרי סטודיו במחירים משתלמים במיוחד!

נשמע טוב? דברו איתנו: 055-9705132

 

פרקט לסטודיו

 

חשוב כי הרצפה בחדרי מחול תהייה איכותית ותאפשר אימון אולטימטיבי. רצפת פרקט איכותי מאפשר ספיגת נחיתה ואיננה נשחקת אף על פי שדורכים, מקפצים ומעמיסים עליה לאורך כל שעות היממה. רצפת פרקט בסטודיו למחול אמורה לספוג זעזועים כתוצאה מקפיצות ותנועות של הרקדנים המתאמנים שם. בסטודיו לריקוד בו מתאמנים רקדני סטפס למשל יש צורך בהתקנת פרקט ספציפי שיאפשר נוחות מירבית לרקדנים. כשבוחרים פרקט לסטודיו למחול יש לשקול גם בהיבטים כמו – באיזו תדירות מנקים את הרצפה, כמות המתאמנים בסטודיו, סכום הכסף שמעוניינים להשקיע ועוד.

 

פרקט לסטודיו לריקוד – יצירת אווירה וסגנון

בכל סטודיו לריקוד יש סגנון שונה שלעיתים תלוי גם בסגנונות הריקוד של המתאמנים בו. לרוב ניתן להבחין בפרקטים בהירים בחדרי ריקוד מכיוון שהם מייצרים תחושה של פתיחות ורוחב בחלל. התקנת פרקט בסטודיו מוסיפה לחלל לא רק מבחינת המראה אלא גם מבחינה של אווירה ותחושה. כמו בבתים פרטיים, כך גם בסטודיו למחול – יש רצון לייצר תחושה חמימה והתקנת פרקט בסטודיו מאפשרת זאת.

 

עלות ומחיר פרקט לסטודיו

מחיר פרקט לסטודיו משתנה בהתאם לסוג הפרקט שתבחרו. ישנה אפשרות לבחור בפרקט זול יותר, לרוב מדובר בפרקט למינציה אשר נמכר במחירים זולים יחסית. עם זאת, ישנם פרקטים שאינם עמידים בפני מים – ודווקא בחדרי ריקוד וסטודיו למחול חשוב כי הפרקט יהיה עמיד בפני מים ולחות.

הבעלים של הסטודיו בדרך כלל מעוניינים להשקיע בריצוף איכותי ורבים מהם בוחרים פרקט מעץ מלא. פרקט זה מגיע כגדלים ורחבים שונים, עשוי ברובו מעץ מעובד ומעניק לחלל מראה מכובד ויוקרתי יותר. יש לקחת בחשבון כי פרקטים מעץ מלא נחשבים ליקרים משמעותית בהשוואה לפרקטים סינטטיים מחומר דמוי עץ.