במידה מסוימת, התקנת הפרקט לפני כמה שנים ככל הנראה הייתה פשוטה יותר בעבורכם. הסיבה? מגוון האפשרויות שהיה פתוח בפניכם היה מצומצם יותר – כך שלא הייתם צריכים לבצע השוואה של תכונות, צבעים ומחירים. לשמחתכם, כיום אתם יכולים ליהנות משפע רב של סוגי פרקטים, מה שאומר כי תוכלו גם לבחור את הפרקט ההולם ביותר הצרכים שלכם – ברמה הפרקטית וברמה העיצובית.

 

שמחים להציג בפניכם את פרקטי LUXURY VINYL TILES

* פרקטי lvt איכותיים עמידים מאד וחזקים למכירה במחירים אטרקטיביים

* פרקט פולימרי חזק ויפה המתאים בעיקר לחדרי רחצה או חדרים רטובים

למידע וייעוץ חינם, חייגו: 055-9705132

 

פרקט lvt מחיר זול

 

התכונות של פרקט lvt לרצפה

לפרקט ספציפי ישנן תכונות מיוחדות שאין לפרקטים אחרים:

  • מדובר על פרקט שעמיד למים
  • פרקט זה נחשב לאחד הפרקטים העמידים ביותר

כידוע, פרקט שעשוי מ-100% עץ טבעי, לא יכול להגיע במגע עם מים. העץ כחומר, נוטה להתנפח בעקבות מגע עם מים, כך שההשקעה הכספית הרבה שלכם יכולה לרדת לטימיון בקלות. עם פרקט זה, אינכם צריכים להיות מוגבלים – גם לא בשגרת הניקיון שלכם ובטח לא בעת שנוזלים נשפכו בטעות על הפרקט.

 

הפרקט הפולימרי – חלופה איכותית לפרקט העץ הטבעי

אז כפי שהבנתם, לא מדובר על “הדבר האמיתי”, אך בהחלט מדובר על פרקט שמעניק לכם את המראה הכפרי המייחד כל כך את הפרקטים. בהשוואה לפרקטי העץ, מחיר פרקט  lvtנמוך משמעותית, כך שאתם זוכים גם ביתרון כלכלי במעמד התקנתו בבית או בעסק.

 

עמידות הפרקט – מדוע פרקט זה עמיד יותר?

בעת שמתקינים פרקט עץ טבעי, מקבלים במעמד ההתקנה את יתרונותיו וחסרונותיו של העץ. במקרה זה, מאחר ומדובר על פרקט פולימרי, הרי שניתן ל”תכנת” את תכונותיו ולקבוע עד כמה הוא יהיה עמיד ואיך הוא יגיב למים. כך, אתם זוכים בעמידות גבוהה מאד שמעניקה לכם שקט נפשי: את הפרקט הזה, לא תצטרכו להחליף שוב בקרוב.

ישנם בתי עסק רבים – מחנויות אופנה, דרך מסעדות ועד משרדי פרסום שכבר נהנים מאיכויותיו של פרקט זה. ההתקנה הבאה? אצלכם!

 

פרקטים מסוג lvt לחדר הרחצה שלכם

חדר הרחצה הוא החדר האהוב עליכם בבית? תוכלו להפוך אותו בקלות לחדר רחצה בניחוח כפרי, אינטימי ובוטיקי. עד לפני כמה שנים היה רק ניתן לחלום על פרקט עץ בחדר הרחצה, זאת מאחר והעץ לא אוהב לחות ומים. כעת, עם איכויותיו של פרקט ה-lvt, אתם יכולים להפוך את שעת הרחצה שלכם לשעה האסתטית, המפנקת והנעימה ביותר ביום.

 

כמה עולה פרקט lvt?

אם אתם מחפשים את האפשרות הזולה ביותר, התקנת פרקט הלמינציה היא המענה בעבורכם. עם זאת, עם פרקט זה אתם מקבלים ערך מוסף של עמידות מים – כך שההשקעה שלכם ראויה.

התקנת הפרקט הפולימרי תעלה לכם בין 90 שקלים ל-140 שקלים כל עוד הוא מיושם בשיטת ההדבקה.

שימו לב כי המחיר הסופי עבור התקנת הפרקט נקבע בהתאם למספר פרמטרים:

  • היקף העבודה
  • ניסיון המתקין
  • מורכבות ההתקנה