מעצבים ומחדשים עם פרקט עץ

ברוכים הבאים אל "תותח הפרקטים" – בית לרכישת והתקנת פרקטים! גם אתם מדמיינים את חדר השינה שלכם, המטבח או חדר הישיבות במשרד עם רצפת פרקט עץ אמיתי ולא עם פרקט פלסטיק דמוי עץ או פרקט פורצלן דמוי עץ?

אנחנו מגשימים את כל חלומות הפרקט שלכם. אנחנו מבצעים התקנות של סוגים רבים של פרקט עץ, לרבות פרקט עץ מלא, עץ פורניר וגם פרקט עץ קוויק סטפ. יחד אתכם, נבחר את סוג העץ, את הצבע וסוגי הגמר, ונבטיח כי גם החלל שלכם יהנה מאווירה חמימה ויוקרתית הודות להתקנת הפרקט. דרכנו אתם יכולים לקבל שירות מלא המגיע אליכם מספק אחד – אנחנו, תוך שאנחנו מתחייבים לשירות אדיב, פרקט עץ זול ומענה מקצועי לכל אתגר ובחירה משותפת אתכם של פרקט עץ מומלץ.

 

מבחר פרקטי עץ איכותיים במבצעים מיוחדים!

* פרקט עץ אלון, בוק, דובדבן, מייפל ועוד לבית, לעסק, לחנות ו/או למשרד

* פרקט עץ יוקרתי במחיר אטרקטיבי

למידע ולהזמנות, צלצלו: 055-9663267

פרקטים מעץ שהותקנו ע"י צוות תותח הפרקטים

פרקט עץ גושני

כעת נציג בפניכם סוגי פרקט עץ שניתן לשלב בחלל שלכם. אחד מאותם סוגים הוא פרקט עץ גושני. פרקט זה ידוע גם בשמו פרקט עץ מלא – וכשמו כן הוא: פרקט המורכב מקורות של עצים אמיתיים. בעוד ישנם פרקטים שהינם סינטטיים כמו פרקט דמוי עץ המוכר גם בשמו פרקט עץ למינציה, או פרקטים המבוססים על עץ מעובד, פרקט זה מורכב מפלטות שונות שאינן מעובדות, אלא מגיעות כגוש כאחד – ממש כמו העצים הגולמיים והטבעיים שניתן לראות בחורשות, פארקים ויערות. העץ שלרוב נעשה בו שימוש עם פרקטים מסוג זה הוא עץ האלון, אך גם נעשה שימוש נרחב בעצי הדובדבן והבוק, כך שאם שמעתם על פרקט עץ בוק, דעו כי גם הוא נחשב כפרקט מעץ מלא. פרקט מסוג זה מעניק תחושה יוקרתית ופראית גם יחד, הודות לנראות הטבעית הקורנת ממנו. פרקט מסוג זה ניתן לראות לא אחת במשרדים העוסקים בעיצוב, בחנויות רהיטים ובחנויות קונספט שונות.

 

פרקט העץ השכבתי

סוג נוסף של פרקט העץ הוא פרקט עץ שכבתי. על אילו פרקטים מדובר במקרה זה? על פרקטים המבוססים על פלטות שונות המורכבות מחיבורים של שכבות של עצים שונים. ככלל, כדאי לדעת כי השכבה העליונה תהיה תמיד שכבה מעץ מלא – כלומר: או מעץ אלון, מדובדבן או מבוק. השכבות התחתונות יותר יהיו מבוססות על עצי האורן או עצים לבנים אחרים שהינם תוצר ערבוב עם דבקים שונים ונסורת. כמו כן, ישנם סוגים שונים של פרקטים עץ שכבתי לרבות פרקט עץ דו שכבתי וגם פרקט עץ תלת שכבתי. גם פרקטים אלו כאמור הינם תוצר של שכבות עץ שונות. כן חשו לדעת כי כלל שיש מספר שכבות גדול יותר, כך עולה הסבירות כי השכבות לבסוף יפרדו זו מזו. לכן, אם אתם מתעניינים בהתקנה של פרקט עץ רב שכבתי דעו כי ככל שיהיו יותר שכבות לפרקט, כך הוא יהיה פחות מומלץ וזול יותר.

 

סוגי הגמר לפרקט עץ: שמן ולכה

חלק בלתי נפרד מתהליך הרכבת הפרקט הוא שכבת הגמר: או שכבה של שמן או שכבה של לכה. עבודה של פרקט עץ אמיתי המסתיימת עם עבודת גמר של שמן מבטיחה כי הפרקט יהיה מוגן מפגעים שונים כדוגמת לחות או נוזלים. כמו כן, עבודת הגימור מעניקה מראה ייחודי ותחושה פראית וטבעית יותר. חשוב לדעת כי השמן אמנם מגן על העץ אך אינו אוטם אותו, מה שאומר שהפרקט יכול להתלכלך בקלות יתרה. אם כן, היתרונות הן ההגנה מפני נוזלים ונראות יוקרתית, אך החיסרון הוא הנטייה להתלכלך בקלות מאחר והשמן אינו אוטם.

עבודת הגימור של הלכה מעניקה גם היא לפרקט נראות ייחודית ונקיה, אך גם משרתת תכלית פונקציונאלית חשובה שכן היא מגנה על הפרקט מפני זעזועים שונים כמו מכות. הלכה, בניגוד לשמן כן מבצעת עבודה של אטימה, וכך לא מתבצעת ספיגה משמעותית של לכלוך וכתמים. כן חשוב לדעת כי אם אתם רוצים לשמר את הנראות הטבעית של העץ, עבודת הלכה מייצרת נראות קצת פחות טבעית מזו שמעניקה העבודה עם השמן.

 

פרקט עץ - מכירה והתקנה

 

איך מתבצעת התקנת פרקט עץ?

רוצים כבר המון זמן להתקין פרקט עץ לבית אך חוששים מאד להפוך את הבית? עבודת הפרקט המתבצעת דרכנו מבטיחה לכם מקסימום של תוצאות במינימום של עבודה! לא משנה באיזה פרקט תבחרו – פרקט עץ סיני, פרקט עץ מתוצרת פישבון או פרקט עם שכבות רבות, כל התקנה דרכנו מתבצעת בקלות אצלכם בחלל הנבחר. המון פעמים ישנה נטיה לחשוב כי ככל שהעבודה שאתם מבצעים בבית משמעותית ומשפיעה יותר, כך היא גם סבוכה יותר – אך זה לא כך במקרה של התקנת פרקטים! תשכחו מלכלוך, אבק, עבודות המלוות בהמון רעש ולוגיסטיקה רבה. במרבית המקרים, התקנה של פרקט עץ לבן ושל פרקטים נוספים תתבצע בקלות יתרה מאחר ולא אחת משלבים את הפרקט על הרצפה הקיימת. כשאתם רוצים להחליף ריצוף בבית עליכם להסיר את זה הקיים – אך עם שילוב הפרקט אתם זוכים לחיים קלים משמעותית!

 

איך התקנת הפרקט חוסכת לכם בהוצאות החשמל?

אז מי אמר שהתקנה של פרקט עץ יוקרתי משמעותה גם תחזוק יקר שיעלה לכם הרבה כסף? אולי זה לא הדבר הראשון שאתם חשבים עליו כשאתם חושבים על רצפת פרקט עץ, אך כדאי שתדעו שמעבר לתועלות של נראות מרהיבה בבית או במשרד, אתם זוכים גם באפשרות לחסוך לא מעט כסף בכל הקשור להוצאות החשמל. בימי החורף והקיץ המזגנים, התנורים והמאווררים עובדים אצלכם שעות נוספות – אך עם פרקט עץ דובדבן או כל סוג אחר, אתם יכולים ליהנות מהאפשרות להפחית את צריכת החשמל! לעץ תכונה ייחודית: הוא מבודד חום. כך, הפרקט שומר בבית שלכם על הטמפרטורה בבית וכך אתם יכולים לחסוך בהוצאות החשמל שלכם.

 

לכמה זמן עמיד פרקט העץ?

כשאתם עושים עבודה של שיפוץ או שדרוג בבית שלכם אתם רוצים להבטיח כי אתם משקיעים לטווח הארוך. אז כן, אפשר לומר זאת ללא כל ספק: התקנה של פרקט עץ אלון וסוגים נוספים של פרקטים משרתים אתכם לאורך זמן! ישנם סוגים שונים של פרקטים המצריכים מכם תחזוק והחלפה כול כל 10 שנים לערך, אך לא כשאתם מתקינים את פרקט העץ האמיתי. עם פרקט העץ אין כל צורך לבצע רכישה חדשה של פרקט, אלא רק לבצע עבודה של חידוש פרקט עץ בדמות עבודת ליטוש לשכבה העליונה. כך, בהשקעה מינימאלית אתם זוכים בפרקט מחודש! מדובר על אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של פרקט עץ טבעי שכן הוא נשאר אתכם לכל החיים.

 

האם כדאי להתקין פרקטים בחדר האמבטיה?

את הפרקט ניתן לשלב בשלל חדרים, אך לפני כל עבודה שנבצע נציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של שילוב הפרקט בכל חלל. היתרונות של פרקט עץ לאמבטיה מגיעים בדמות נראות מרהיבה, יוקרתית ובוטיקית בחדר האמבט שלכם, אך יחד עם זאת חשוב לדעת כי מים המגיעים במגע עם הפרקט אינם מטיבים עמו. לכן, ההמלצה היא לשלב את הפרקט בחדרי שירותים בהם אין מגע ישיר של מים עם הפרקט, או להתקין פרקט עץ עמיד למים שהוא פרקט פולימרי או שעשוי מחומר סינטטי אחר. המשמעות? מרבית הפרקטים נהרסים במגע עם מים, אך שילוב של פרקט מתאים יוכל לענות על הצורך שלכם בחדר האמבט.

 

פרקט העץ – אידיאלי ברחבי המשרד שלכם

התקנת פרקט עץ טיק במשרד שלכם תהפוך את המשרד למשרד שתמיד רציתם שיהיה לכם! בעוד את הבית שלכם תוכלו לעצב על פי האלמנטים החביבים עליכם, כשזה מגיע אל עיצוב המשרד שלכם חשוב מאד לעצב אותו על פי כללים ברורים. אל המשרד שלכם מגיעים אנשי עסקים חשובים לחתום על עסקאות, קולגות המגיעים לשתף אתכם פעולה ולקוחות הרוכשים את השירותים שלכם. התקנה על פרקט עץ יפני תעניק למשרד שלכם בדיוק את מה שאתם צריכים: רושם ראשוני טוב! אין שני לרושם ראשוני, ונראות המשרד היא עוד פרמטר חשוב ברושם שיווצר עליכם.

במשרדי עורכי הדין נמליץ על שילוב של פרקטים בצבע כהה על מנת להעניק אווירה יוקרתית וחמימה. אם המשרד שלכם עוסק בנדל"ן, משכנאתות או ראיית חשבון נמליץ על גוונים רגועים יותר בצבעים בהירים המעניקים טעם עדין, שלו ורציני יותר. המשרד שלכם הוא משרד של אדריכלים, עיצוב, פרסום או יחסי ציבור? נמליץ על פרקט עץ מלא המתכתב עם הטרנדים החמים בעולם העיצוב כיום. אנחנו תמיד נמליץ לכם על בסיס הניסיון שלנו, אך בסופו של דבר אתם אלו שתחליטו האם אתם מעוניינים בהתקנה של פרקט עץ במבוק, בשילוב של פרקט עץ אגוז בחדר אחד והתקנה של פרקט עץ דובדבן בחדר אחר.

 

עץ בהיר או כהה – מה כדאי?

השאלה באיזה צבע של פרקט עץ איכותי כדאי לבחור, פרקט עץ כהה או פרקט עץ בהיר, היא שאלה שעולה שוב ושוב. חשוב לדעת כי אין "נכון" או "לא נכון" בכל הקשור לעיצוב, אלא יש את מה שמתאים לכם ולאזור בבית בו מבצעים את העבודה. לדוגמא, אם אתם מתעניינים בהרכבה של פרקט עץ למטבח, ההמלצה הרווחת היא לשלב פרקט כהה יותר המוסיף חמימות וטעם כפרי למטבח שלכם. פרקט בהיר יותר מנגד יגרום לכך שהפרקט יאיר את החלל ולרוב במקרים כאלו דווקא הבהיר מייצר תחושה של קור ולא של חום. ניתן לשלב גוונים שונים של פרקט בכל מקום עם פרקט עץ לגינה או פרקט עץ למדרגות. נשמח לייעץ לכם לגבי השילובים הנכונים ביותר כדי להבטיח את שביעות רצונכם, תוך שניקח בחשבון את טעמכם האישי.

 

מאילו פרמטרים מורכב מחיר התקנת הפרקט?

ישנם כמה פרמטרים המשפיעים על מחיר פרקט עץ. אחד הפרמטרים הוא ארץ הייצור של הפרקטים, כך שבהחלט ישנו הבדל בין פרקט עץ גרמני ובין פרקט המיוצר במידנה אחרת. כמו כן, עובי הפרקט גם הוא משפיע על מחיר פרקט עץ למטר. אם כן, עלות פרקט עץ הינה משתנה ואינה קבועה ותלויה בסוג הפרקט שלכם, האם אתם הולכים על  פרקט עץ תלת שכבתי או לא, היכן אתם משלבים אותו, האם שילובו על הרצפה דורש עבודה מעמיקה של פירוק הרצפות (במרבית המקרים לא) וכדומה. לאחר שנבין את אופי העבודה אצלכם נוכל להציג בפניכם הצעת מחיר מדויקת.

 

פרקטי עץ - מחיריםמחיר מומלץ (המחירים לא כוללים מע"מ והתקנה של הפרקט)
פרקט מעץ אמיתי מחיר למטרהחל מ-152 ₪ למ"ר
פרקט עץ אלון (טבעי גושני)החל מ-152 ₪ למ"ר
מחיר פרקט מעץ בוקהחל מ-195 ₪ למ"ר
כמה עולה פרקט עץ מייפלהחל מ-220 ₪ למ"ר
עלות פרקט עץ דובדבןהחל מ-249 ₪ למ"ר
פרקט עץ תלת שכבתי מחיריםהחל מ-169 ₪ למ"ר

 

למה לבחור דווקא ב"תותח הפרקטים"?

השירות שאנחנו מציעים לכם הוא שירות מקצועי ואדיב המבוסס על ניסיון רב בפרקטים. אינכם צריכים לעשות עבודות מקדימות על מנת למצוא את הפרקט המתאים לכם ביותר, אלא פשוט לדבר איתנו! אנחנו נוכל לבצע עבודות של פרקט עץ חוץ לצד עבודות פנים, להראות לכם דוגמאות לעבודות ובעיקר לא לגרום לכם לחכות למודעות על פרקט עץ במבצע – זאת מאחר והמחירים שלנו חוסכים לכם מראש המון כסף!