אתם רחוקים רק מס’ דקות מבחירת פרקט למסעדה שלכם

התקנת פרקטים מתאימה לכל מבנה וחלל מכיוון שישנו מבחר גדול מאוד של פרקטים בשוק כיום. הפרקטים מגיעים בדוגמאות שונות והמבחר האדיר מאפשר להתאים את הפרקט לכל סגנון וחדר. מעבר לפרקטים שאנו נוהגים לראות בבתי מגורים, ישנם יותר ויותר בעלי מסעדות אשר מחליטים לבצע התקנת פרקט במסעדה שלהם.

הסיבה לכך ברורה – הפרקט מוסיף ומשדרג משמעותית את החלל מבחינה עיצובית ומאפשר לכל אדם להכניס את “טעמו האישי” אל החדר. בשנים האחרונות ניתן להבחין בהופעתם של פרקטים במסעדות רבות. בעבר היה נהוג לחשוב כי פרקטים מתאימים רק לבתים אך בשל ההיצע הרחב – החלו להתקינם גם במסעדות בכל רחבי העולם. כמובן שלכל מסעדה יש את הקונספט שלה וכל בעל/ת מסעדה ירצו פרקט שיתאים לטעם העיצובי האישי שלהם. מה גם שלא כל פרקט יתאים לכל מסעדה, פרקט למסעדה איטלקית לאו דווקא יתאים במסעדה מזרחית וכד’.

 

מגוון אפשרויות להתקנת ריצוף פרקט במסעדה!

* בעל/ת מסעדה ומחפש/ת פרקט שייתן למקום שלך מראה אלגנטי ואווירה מזמינה?

* בתותח הפרקטים עשרות פרקטים למסעדות במחירים נוחים!

ליצירת קשר חייגו: 055-9705132

 

התקנת פרקט למסעדות במחיר זול במבצע

 

פרקטים למסעדות – התאמה לסגנון המסעדה ולעיצובה!

כאשר בוחרים להתקין פרקט למסעדה חשוב מאוד כי הדוגמה של הפרקט תתאים לסגנון המסעדה. כפי שיש מסעדות שונות, המתמחות בסוגים שונים של אוכל ותבשילים – כך גם הפרקטים. ישנם סוגים שונים של פרקטים והבחירה הנכונה היא התקנת פרקט איכותי למסעדה.

מדי יום נכנסים אל המסעדה עשרות לקוחות ומבקרים, חשוב כי הפרקט יהיה איכותי ועמיד בפני השחיקה. מעבר לכך, בסוף יום עבודה יש לנקות את המסעדה וגם הרצפה נכללת בכך וכשבוחרים בפרקט שמתאים למסעדה צריך לוודא כי הוא עמיד בפני מים.

 

סוגי פרקטים פופולריים המתאימים למסעדות

במסעדות חשוב מאוד להתקין פרקט שלא ייהרס בקלות ולא יצריך את החלפתו תוך פרק זמן קצר. לכן, פרקטים מעץ יוכלו להתאים. פרקט עץ הינו פרקט המעניק מראה מיוחד לחלל בו הוא מותקן. לעומתו, פרקט עץ מגיע במגוון רחב של דוגמאות והתקנתו פשוטה למדי.

פרקטים מעץ מלא מגיעים בעוביים שונים והתקנתו אורכת זמן ממושך יותר. קיימים סוגים נוספים של פרקטים כמו פרקט למינציה אך לא כל סוגי הפרקט עמידים בפני מים ומתאימים לחלל של מסעדה, בו עוברים מדי יום לא מעט אנשים ובשל כך יש לשטוף את הרצפה. יחד עם זאת, פרקט למינציה יכול להתאים למסעדה בה נהוג לנקות באמצעות סמרטוט רצפה לח והחלל מתאוורר ומתייבש במהרה. פרקט זה נחשב לזול יחסית ולכן הוא כה פופולרי.

מחיר פרקט למסעדה נע על טווח רחב שבין כמה עשרות שקלים למטר (פרקטים מסוג למינציה) לבין כמה מאות שקלים למ”ר (פרקטים מעץ). למידע נוסף על מחירי פרקטים למסעדות לחצו כאן.

 

פרקט למסעדת שף – אווירה וסגנון יוקרתי

בשונה ממסעדות פשוטות ודיינרים, מסעדות שף מנסות לייצר אווירה ייחודית ומשקיעים המון במראה ובעיצוב. לכן, כאשר שוקלים להתקין פרקט למסעדת שף רצוי לבחור בפרקט האיכותי ביותר שיעניק מראה יוקרתי ומהודר.

בין הסוגים הרבים שקיימים ישנו גם פרקט מעץ מלא – זהו פרקט שמחזיק מעמד לאורך שנים ואינו נשחק בקלות. פרקט מעץ מלא מעניק לחלל מראה יוקרתי ומתאים במיוחד למסעדות שף המנסות לשדר איכות לא רק באוכל – אלא גם באווירה שבחדר.