גם אתם מעוניינים להתקין חיפוי פרקט במדרגות? אפשר להבין למה. המראה היוקרתי, היכולת לנקות אותו בקלות, מגוון חומרי הגלם והסוגים הנמכרים ושפע הצבעים הקיימים לבחירה, הפכו את משטחי הפרקט לפופולריים כל כך וניתן למצוא אותם בבתים רבים בישראל. אבל יש אנשים רבים שכבר גילו גם את יתרונות התקנת פרקט למדרגות ולא רק לרצפה, דבר שעשוי לשדרג משמעותית את הוויזואליות היפה של הבית.

 

התקנת חיפוי פרקט למדרגות הבית, הדירה, המשרד או העסק!

* אנו מציעים פרקטים למדרגות במגוון דגמים וסוגים (למינציה ועץ)!

* חיפוי פרקט למדרגות במחיר אטרקטיבי, שווה לכל נפש ובפריסה ארצית!

* חיפוי מדרגות בפרקט, PVC, למינציה, דמוי עץ ועוד במחירים ללא תחרות >>

טלפון ליצירת קשר: 055-9705132

 

התקנת פרקטים למדרגות במחיר זול

 

 

באילו מקרים כדאי להתקין פרקטים למדרגות?

בשני מקרים עיקריים התקנת פרקט במדרגות מומלצת במיוחד:

  1. כאשר בונים בית חדש ומעוניינים להעניק לו מראה מעוצב ומודרני, במיוחד כשמתכננים בכל מקרה להתקין פרקט גם על חלק מהרצפה בבית.
  2. כאשר רוצים לשפץ בית קיים, בדרך פשוטה ובהשקעה כלכלית מתונה יחסית, בפעולה מהירה שלא גוררת אחריה “השבתה” של האזור המשופץ לזמן רב, או לכלוך בכמות גדולה.

פרקט למינציה למדרגות הוא בחירה מצוינת בשני המקרים, כאשר הרעיון הוא לחפות מדרגות קיימות בחומר גלם איכותי ששומר על מראהו לתקופה ארוכה. ישנה חשיבות רבה לבחירה בסוג פרקט שאיננו מחליק וזאת על מנת לשמור על בטיחותם של בני הבית בעת שהם עולים או יורדים במדרגות, וכן להתקין סף בזווית של כל מדרגה על מנת לייצר נדבך נוסף של בטיחות.

פרקט עץ למדרגות בבית מהווה גם הוא פתרון נהדר, וההשקעה הכלכלית בו מעט גבוהה יותר אם כי ללא ספק שווה את המחיר. זהו חומר גלם שמטבעו איננו מחליק ולכן הוא אידיאלי עבור מדרגות. איכותו ועמידותו בפני בלאי גבוהות מאוד, לכן הוא שומר על המראה שלו לשנים רבות.

 

מדרגות מפרקט – טיפים להשגת מראה מושלם:

  1. אם אתם עומדים להתקין פרקט מכל סוג על המדרגות בבית, חשוב להבין כי איכות חומר הגלם היא חשובה ביותר, אך במקביל אסור שתתפשרו על רמת ההתקנה עצמה. מתקינים מקצועיים המתמחים בפרקט אמורים לדעת להתמודד עם כל סוג חומר ובכל בית, וכמובן לבצע את העבודה בדייקנות מושלמת תוך מתן שירות אדיב.
  2. הגימור הוא חלק בלתי נפרד מהתקנת הפרקט, ועל מנת להשיג גימור מיטבי – מומלץ לחפות מדרגות בפרקט כאשר משני צדדיהן יש קיר. באופן כזה, הגימורים בצדדי גרם המדרגות יהיו היפים ביותר.
  3. ממש כמו במרצפות רגילות, צבע הפרקט משפיע על נראות הגודל של החדר, כאשר פרקט בהיר יקנה מראה של חדר גדול יותר, ופרקט בצבע כהה “יקטין” אותו. בכל מקרה, חשוב שהפרקט של המדרגות יהיה בצבע זהה לזה של החדרים על מנת “להמשיך” את המראה של הבית ולהיטמע כחלק אינטגרלי בתוכו.

מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מחברת ההתקנה בטרם תבחרו את חומר הגלם והגוון של הפרקט, וחשוב לבחון כמה וכמה אופציות לפני שמתחילים בתהליך.

 

כמה עולה פרקט למדרגות ובמה זה תלוי? מחירים

בכל שיפוץ או שינוי בבית, עניין התקציב הפנוי הוא חלק בלתי נפרד מההחלטה על היקף הפרויקט, ובוודאי לא תרצו לחרוג ממנו. מחיר פרקט למדרגות תלוי בכמה גורמים, החל מהחומר ממנו יהיה עשוי החיפוי, דרך כמות הפרקט הנדרשת, שיטת ההתקנה ועוד, כאשר המחירים מתחילים מכמה עשרות שקלים ועד לכמה מאות שקלים עבור כל מטר מרובע או פר מדרגה.

 

חיפוי פרקט למדרגות מחיר לפי סוגמחיר מומלץ להתקנת פרקט במדרגות
חיפוי פרקט אורן למדרגותהחל מ-390 ₪ למדרגה
חיפוי פרקט אלון / אגוז למדרגותהחל מ-550 ₪ למדרגה

 

בתותח הפרקטים נשמח לבצע עבורכם התקנת פרקט למדרגות ולספק לכם שילוב אופטימלי בין עלות משתלמת, חומרי גלם מעולים ושירות מצוין. למידע נוסף לחצו כאן.