עוד אפשר להיזכר בימים בהם רצפה כהה הייתה נחשבת לטאבו. כיום, המגזינים הנחשבים ביותר בעולם מכתירים את העיצוב באמצעות הצבעים הכהים – מרהיטים ועד הרצפה, כדבר הבא. פרקט כהה בסלון ובחללים אחרים בבית או במשרד יוצר נראות אפלה, מסתורית, מסקרנת ומאד אלגנטית.

 

מעוניינים בפרקט כהה לריצוף החלל שלכם?

תותח הפרקטים כאן כדי לסייע!

* מגוון פרקטים כהים לכל מטרה במחיר זול ומשתלם במיוחד

* התקנה ע”י מתקינים מנוסים בכל חלקי הארץ.

נשמע מעניין? מחכים לכם בטלפון: 055-9705132

 

תותח הפרקטים - התקנת פרקטים בכל הארץ

 

רגע לפני שאתם שגם אתם מקבלים החלטה באשר לשילוב פרקט שחור:

  • על רצפה כהה קל יותר לזהות לכלוך ואבק
  • אפקט של “רצפה מאירה” אינו קיים במקרה זה
  • פרקט כהה במשרד? הבטיחו כי הוא מתכתב עם המיתוג שלכם

 

עוד הרבה לפני פרקטים כהים – למה להתקין פרקט?

מדובר על שאלת השאלות, לה משודכות 2 תשובות:

  • ראשית, ישנו יתרון כלכלי: עם התקנת הפרקט – הטבעי או הלמינציה, אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף. עבודת ההכנה וגם עבודת יישום הפרקט בפועל, מבוססת על כוח אדם קטן יותר בהשוואה לעבודת הריצוף הקלאסית. בנוסף, העבודה גם קצרה יותר – כך שבנוסף השכר עבור מתקינים וההתקנה בכללותה, זול יותר.
  • שנית, הנראות הכפרית שלא ניתן להתחרות איתה. גם אם תבחרו פרקטי עץ כהים לשילוב בבית או בעסק, עדיין תוכלו ליהונת מהמראה הכפרי שנוצר בעקבות נוכחות העץ.

 

לאילו חללים מתאים פרקט כהה?

ניתן להתאים ריצוף פרקט כהה לבית למשרד ולעסק: בחללים כמו מטבח (יוצר נראות מודרנית), לחדרי עבודה (טון פורמלי יותר) או חדר ישיבות במשרד (עיצוב בקו נקי-סולידי). הפרקט הכהה סבל שנים רבות מיחסי ציבור לא טובים, אך כיום הוא זוכה לביקוש רב, כאשר היופי שבו חבוי בפשטות שלו.

 

פרקט הלמינציה – יתרון של מחיר ועמידות

אז האם כדאי להתקין פרקט עץ טבעי או פרקט למינציה כהה? לפני שתקבלו החלטה, דעו כי פרקטי הלמינציה מספקים את העבודה, ולעתים אף יותר. היתרון המשמעותי ביותר של פרקט זה הוא כמובן המחיר, שיכול להיות זול גם בחצי בהשוואה לפרקט העץ הטבעי. עם זאת, ישנם יתרונות נוספים שכדאי להכיר:

  • בשונה מפרקט העץ הטבעי, פרקט זה הוא פרקט כהה עמיד במים (במידה מסוימת), כך שתוכלו להביא אותו במגע עם מים בעת שאתם מנקים. אלו מכם שמעוניינים בפרקט עמיד מאה אחוז למים – פרקט LVT.
  • מאחר ומדובר על פרקט למינציה, הרי שתהליך הייצור של תעשייתי-“מניפולטיבי”. כלומר, הוא מראש מיוצר בסטנדרטים מחמירים יותר, מה שהופך אותו לעמיד לזעזועים ופגיעות שונות, לרבות נפילת משקלים כבדים עליו.

 

מחירי פרקטים כהים – כמה עולה?

פרקט כהה - מחירון מומלץמחיר מומלץ (המחירים לא כוללים מע"מ ועלות התקנה)
פרקט למינציה כהה
דגמים כהים של פרקט למינציה
החל מ-53 ש"ח למטר
פרקט עץ בצבע כהה
העלות משתנה בהתאם לסוג העץ הנדרש
החל מ-165 ש"ח למטר
פרקט כהה לבית
לחדר שינה, לסלון לאמבטיה או ולחדר ילדים
החל מ-53 ש"ח למטר
פרקטים כהים למשרד, חנות, קליניקה או עסק
מחכים לכם עם פרטים נוספים בתותח הפרקטים
החל מ-53 ש"ח למטר

 

מגוון צבעים כהים רחב יותר – עדיפות לפרקט הלמינציה

כמו כן, לא ניתן להתעלם מכך שפרקטי הלמינציה יכולים לספק קטלוג צבעים עשיר יותר. כל עוד אתם בוחרים בפרקט עץ טבעי, הרי שישנו מגוון מצומצם מאד של צבעים כהים. עם זאת, במקרה זה של פרקטי למינציה – גם השמיים אינם הגבול. ניתן להתאים לכם את הגוון המדויק וההרמוני ביותר בהתאם לחלל בו אתם רוצים לשלב את הפרקט. שימו לב כי הגוונים הכהים כוללים את גווני השחור, האפור והחום הכהה.