היו ימים בהם היה ניתן לראות על הרצפה אך ורק את הפרקטים בצבעי העץ הטבעי. מאז שובצו עוד הרבה פרקטים על הרצפות וכיום אתם יכולים ליהנות גם מאחת מבשורות העיצוב שכבר ממזמן אינן טרנד אלא קלאסיקה עיצובית בפני עצמה: פרקט אפור.

הפרקטים האפורים כיום משתלבים היטב גם בבתים פרטיים וגם בבתי עסק רבים, תוך שהם מעניקים נראות ייחודית המתכתבת בהרמוניה עם יתר האלמנטים העיצוביים בחלל. מחיר פרקט אפור דרכנו במחירים משתלמים.

 

פרקטים אפורים במחירים אטרקטיביים (התקנה בפריסה ארצית)

✔️ פרקט אפור בהיר, כהה, מולבן ונוספים להתקנה בבית, בדירה במשרד או בעסק

✔️ פרקטים אפורים לחדר שינה, לסלון, למטבח וליתר חדרי הבית במחיר מיוחד

✔️ צרו קשר לקבלת ייעוץ בבחירת הפרקט. שירות אדיב ואחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר, התקשרו: 055-9705132

 

פרקט אפור במבצע

התקנת פרקטים אפורים בכל הארץ – תותח הפרקטים

 

פרקטים אפורים מעניקים נראות מודרנית ועדכנית בבית ובבית העסק

להתקנה של פרקט למינציה אפור יש לא מעט יתרונות, אך נדמה כי מה שמביא רבים לבחור להתקין פרקט תחילה הוא הנראות הייחודית המתקבלת ממנו. אכן, פרקטים בגוון אפור סומנו לא אחת כפרקטים אקסלוסיביים המשפיעים רבות על נראות החלל.

בעוד רצפות אחרות משרתות תכלית פונקציונאלית, הפרקט האפור תורם רבות לכל עיצוב החלל שלכם. פרקט בצבע אפור ניתן לשלב בחללים אחדים כמו בחדר העבודה בבית, בחדר הילדים או לחילופין בכל הבית לבחירתכם.

דומה הדבר גם עם שילוב הפרקט בבית העסק שלכם – המתקינים שלנו יתאימו את עצמם אליכם בהתאם לצרכים שלכם.

 

ההבדלים בין פרקט אפור בהיר וכהה

הפרקט האפור אינו מגיע בצבע אחיד אלא ניתן לבחור מתוך כמה גוונים שונים. המשמעות? אתם יכולים לעצב בדיוק מושלם על פי חזון העיצוב הכולל שלכם.

לרוב ישנה תחימה בין פרקט אפור בהיר ובין פרקט אפור כהה. כשמגיעים אל מלאכת העיצוב חשוב לזכור כי אין עיצוב יפה יותר או יפה פחות, אלא יש את התמונה הכוללת שרוצים לקבל ומה המרכיבים החיוניים על מנת לקבל אותה.

על כן, אנשי המקצוע של תותח הפרקטים יוכלו לייעץ לכם בכל שלב לגבי השילובים הנכונים שייצרו בסופו של דבר את הטון ההרמוני לו אתם כמהים. הגוונים הינם רבים וכוללים פרקט אפור לבן לצד גוונים כהים יותר של אפור עכבר.

 

פרקטים במגדל העמק מחיר זול

 

הצבע האפור: התכתבות מלאה עם הריהוט בחלל

ממש כמו שניתן להתאים כל חולצה בכל צבע למכנס הג’ינס, כך גם עם דמוי פרקט אפור או פרקט אלון אפור. הצבע האפור במידה רבה נייטרלי וכך הוא מאפשר לכם לעצב בראש שקט.

אם תחילה עליכם להתאים את הפרקט אל הטון העיצובי הקיים בחלל, הרי שבעתיד תוכלו לשנות את הריהוט ללא כל בעיה מאחר והאפור משתלב עם כל צבע וכל מגמה עיצובית שתבחרו לשלב. כך, ההשקעה שלכם הינה השקעה מושכלת לטווח הארוך. אנחנו לא רק מוכרים ומתקינים פרקטים, אלא גם עוזרים לכם לאורך כל הדרך בתהליך קבלת ההחלטות בדבר הפרקט המתאים ביותר.

 

למה לבחור דווקא בתותח הפרקטים?

התקנת הפרקטים דרכנו מאפשרת לכם ליהנות מהתקנה של פרקט אפור זול, מעבודה מהירה שלא תשבש את לוחות הזמנים שלכם ומצוות אדיב ומקצועי שמול עיניו מטרה אחת: להוציא אתכם מרוצים.