אנשים רבים המתגוררים ב”פנינת השרון” בוחרים לעצב את הדירות שברשותם ועושים זאת באמצעות התקנת פרקטים ברעננה. דירות ברעננה נחשבות לנכס נדל”ן גבוה בשל המיקום הגיאוגרפי הנחשק.

עם זאת, לא כל הדירות הן חדשות ומשופצות ומי שמחפש להעלות את שוויה וודאי יבחר לשפץ אותה. ניתן לשפץ את הדירה ולשדרג משמעותית את המראה שלהם באמצעות התקנת פרקט עץ.

במידה ואין באפשרותכם להוציא סכום כסף גבוה על השיפוץ ניתן להתקין פרקט זול ברעננה. ישנם סוגים שונים והיצע רחב של פרקטים, ביניהם ניתן למצוא גם פרקט זול ברעננה אך גם פרקטים יוקרתיים ויקרים יותר.

 

התקנת פרקט ברעננה נמצאת במרחק נגיעה מכם!

* מבחר ענק של דגמי פרקט ברעננה לבחירתכם, כולל פרקטי למינציה בזול ופרקטי עץ איכותיים!

* פרקטים לדירה, לחדרי השינה וחדרי הילדים, לסלון, למטבח ולאמבטיה במחיר אטרקטיבי

* פרקט למשרד ברעננה, פרקט לחנות הממוקמת בעיר, לבתי עסק, חדר כושר ואחרים!

* התקנה בכל העיר: שכונת נווה זמר, שז”ר, נאות שדה, קרית ויצמן, רמז, שרת, מרכז העיר, לב הפארק

לשיחה עם נציג התקשרו: 055-9705132

 

פרקטים בזול

 

סוגי פרקטים זולים ברעננה

אחת האפשרויות למחפשים פרקט זול ברעננה זו התקנה של פרקט למינציה ברעננה. פרקט למינציה זהו פרקט דמוי עץ העשוי מחומרים שונים ושכבתו העליונה היא למינציה. ישנם דגמים רבים של פרקטי למינציה, הם מגיעים בצבעים שונים ובטקסטורות מגוונות. מי שרוצה להתקין פרקט לבית ברעננה לרוב בוחר בפרקט למינציה משום שההוצאה הכספית בעבור התקנה לבית שלם עשויה להיות גבוהה במידה ותבחרו בפרקט מעץ מלא. פרקט למינציה נחשב לזול יותר, מדי פעם יש פרקטים במבצע ברעננה ובכלל באזור השרון וכך ניתן לעצב דירה ובית שלם בכמה אלפי שקלים בלבד.

 

מהו מחיר פרקט ברעננה?

המחיר אינו חד משמעי מפני שהוא תלוי בסוג הפרקט שבו חפצתם. ישנם פרקטים מעץ, הנחשבים ליקרים יותר והתקנת פרקט מסוג זה בכל חדרי הבית יכולה להגיע גם לכמה עשרות אלפי שקלים. עם זאת, מחיר של פרקט למינציה אינו גבוה וניתן להתקין סוג זה בכל החדרים בבית ולשלם כמה אלפים בלבד, תלוי בגודל הדירה.

כמו כן, המחיר עלול לגדול במידה ותזמינו מתקין פרקטים ברעננה משום שההתקנה בדרך כלל עולה סכום כסף נוסף. עם זאת, לא מדובר בסכום גבוה ולמרות שיש אנשים שבוחרים לבצע התקנה עצמאית, רצוי לוודא כי ההתקנה נעשית באופן מקצועי. ישנה חשיבות רבה להתקנת פרקט ברעננה – כאשר הדגש הוא על התקנה מקצועית שנעשית על ידי מתקין פרקטים מנוסה. באופן זה תוכלו לחסוך לעצמכם הוצאות מיותרות בעתיד, שעלולות להתרחש בשל התקנה של מתקין חסר ניסיון.

 

עלות פרקט ברעננהמחיר משוער (לא כולל מע"מ והתקנה)
פרקט למינציה בנתניה
הפרקט הזול ואהוב על ידי ישראלים רבים
החל מ-53 ₪ למ"ר
פרקט קרונו (למינציה) מחיר למטר
דגמים שונים לבחירתכם
החל מ-85 ₪ למטר
פרקט עמיד במים ברעננה
מתאים בעיקר לאזורי הבית שעלולים להירטב
החל מ-86 ₪ למטר
פרקט למשרד או לחנות ברעננההחל מ-53 ₪ למ"ר
פרקטים מעץ
התקנת פרקטי עץ בכל שכונות העיר רעננה
החל מ-159 ₪ למ"ר
פרקט פולימרי ברעננה
100% עמיד במים!
החל מ-88 ₪ למ"ר

 

פרקטים למכירה ברעננה – סוגים ומבחר

הלקוחות שמגיעים לרכוש פרקט צריכים לקחת בחשבון כי מעבר למבחר הגדול יש עוד מספר נקודות שיש להתייחס אליהן. למשל, ישנם פרקטים עם שכבת גימור מלכה ויש פרקטים עם שכבת גימור של שכבת שמן. בבדל בין הסוגים הללו מתבטא במראה הפרקט – פרקט עם שכבת לכה מעניקה לפרקט מראה מבריק יותר.

פרקט עם שכבת שמן הוא בעל מראה מט ומזכיר יותר את העץ הטבעי. מעבר להבדלים במראה ובמרקם, סוגים אלו מתומחרים אחרת – פרקט בגימור לכה עשוי להיות זול יותר מפרקט בגימור שמן. טרם קניית הפרקט, רצוי להתייעץ.