ברחבי העיר נתניה ישנן דירות רבות, חלקן שייכות לבעלים פרטיים ואחרות משמשות כדירות נופש. כל אחת מן הדירות, בין אם הן בבעלות פרטית או לא – זקוקות לתחזוקה ושימור. גם בדירות חדשות, נהוג להתקין פרקט על מנת להוסיף למראה הייחודי של הדירה. במידה והנכם מעוניינים לשדרג את הדירה שבבעלותכם או להעלות את מחירה ושוויה ניתן לבצע שיפוץ בסיסי הכולל התקנת פרקטים בנתניה.

 

התקנת פרקט בנתניה מעולם לא הייתה קלה יותר!

✔️ בחירה מתוך עשרות דגמי פרקט בנתניה, גם פרקטי למינציה זולים וגם פרקטי עץ יוקרתיים!

✔️ מחירים נוחים על פרקטים לבית, לסלונים, לחדרי השינה והילדים, למרפסת, למטבח ולחדרי אמבטיה

✔️ פרקט למשרד בנתניה, פרקטים לחנויות בעיר היהלומים, לבתי עסק, חדרי כושר ועוד!

לא הגיע הזמן לעבור לריצוף פרקט?

פרטים נוספים בטלפון: 055-9705132

 

פרקטים בנתניה בזול במבצע

 

פרקטים למכירה בנתניה – תוספת משמעותית למראה החדר

הפרקט הוא למעשה ריצוף של הדירה, כאשר בוחרים בהתקנת פרקט בנתניה לוקחים בחשבון כי המראה של הדירה ישתנה משמעותית. כאשר בוחרים פרקט רצוי להתייחס למיקום הדירה, רהיטים ואקססוריז ומהות החלל. למשל, בדירות קטנות נהוג להתקין פרקט בהיר על מנת שהחלל יראה פתוח וגדול יותר. בדירות גדולות ובחללים נרחבים יש צורך בדרך כלל לייצר אווירה חמימה וביתית יותר ובמקרים אלו – ניתן לבחור בפרקט כהה יותר. יש מבחר גדול מאוד של פרקטים כאשר פרקט למינציה בנתניה נחשב לפרקט מאוד אהוב ופופולרי.

פרקט למינציה זהו פרקט דמוי עץ העשוי מסיבי עץ  או PVC ומגיע במגוון דוגמאות. בשל כך, ניתן להתקין פרקט למינציה בנתניה בכל דירה ובכל חלל והוא יתאים לכל סגנון משום שההיצע נרחב כל כך. פרקט למינציה עשוי מכמה שכבות כאשר השכבה העליונה היא שכבת הלמינציה והיא מונעת החלקה, שחיקה וכדומה. כמו כן, השכבה העליונה היא זו שמעניקה לפרקט את המראה הייחודי. תוכלו למצוא פרקטי למינציה בדוגמאות דמוי עץ, דמוי ריצוף, לבנים, צבעים שונים ועוד.

בנוסף לזאת, פרקט למינציה נחשב לאחד מבין הפרקטים זולים בנתניה. מטר מרובע של פרקט למינציה עולה כמה עשרות שקלים אך קיימים גם דגמים יקרים יותר. במידה והנכם מחפשים פרקט זול בנתניה או פרקטים במבצע בנתניה – פרקט הלמינציה הוא ככל הנראה הפתרון בעבורכם.

 

עלות פרקט בנתניהמחיר משוער (לא כולל מע"מ והתקנה)
מחיר פרקט למינציה בנתניה
פרקט שנחשב לפרקט זול, אמין ופופולרי מאוד
החל מ-53 ₪ למ"ר
פרקט למינציה קרונו
האיכות הגרמנית עם הפשטות של פרקטים מסוג למינציה
החל מ-85 ₪ למטר
פרקט עמיד במים
לנתנייתים שרוצים לשים פרקט באזורים שעלולים להירטב
החל מ-86 ₪ למטר
פרקט למשרד או לחנות בנתניההחל מ-53 ₪ למ"ר
מחיר של פרקטי עץ
התקנת פרקטים מעץ בכל רחבי העיר נתניה
החל מ-159 ₪ למ"ר
פרקט פולימרי נתניה
פרקט מאה אחוז עמיד למים בעל מראה יוקרתי
החל מ-62 ₪ למ"ר

 

כיצד מתבצעת התקנת פרקט למינציה בנתניה?

ההתקנה הינה תהליך פשוט ומהיר, אורכת מספר שעות (תלוי בגודל החלל) ונעשית על ידי חיבור לוחות הפרקט זה אל זה. אף על פי שמדובר בתהליך פשוט ישנה חשיבות רבה בהתקנה של איש מקצוע מנוסה ולכן רצוי להזמין את שירותיו של מתקין פרקטים בנתניה – על מנת שהעבודה תעשה באופן טוב ומקצועי.

 

פרקט עץ בנתניה – פרקטים מעץ מלא

פרקט זה הינו פרקט עץ מלא אשר נבנה מכמה קורות עץ טבעי ואמיתי. כל פלטה בפרקט זה עשויה מעץ לא מעובד והמראה של פרקט עץ גושני מאוד טבעי ודומה למקור העץ בטבע. פרקט מעץ מלא נחשב ליוקרתי ומעניק לחלל מראה מרשים. כמו כן, המחיר של פרקט עץ אינו זול ויכול להגיע גם לכמה מאות שקלים בעבור מטר רבוע. במידה ובחרתם להתקין פרקט עץ לבית בנתניה – התשלום יהיה תלוי בגודל החדר, כמות החומר וההתקנה.