מתקינים מטעם תותח הפרקטים מגיעים גם לעיר מודיעין עם שירות של פרקט זול במודיעין! השירות ניתן לכם בזמינות גבוהה והמתקינים מגיעים לכל השכונות בעיר – מהכרמים, דרך השבטים ועד הנביאים.

מתקין פרקטים מומלץ במודיעין המגיע מטעמנו יבצע עבורכם התקנה של הפרקט החביב עליכם – הטבעי או הלמינציה, כאשר לפני תחילת העבודה יילקחו מידות ויתואמו אתכם כל השלבים הנדרשים עד לתוצר המוגמר. מדובר על התקנה מהירה, נקייה וכזו שתעניק לכם תוצר חמים, כפרי ואסתטי.

 

פרקט במודיעין לבית, לדירה, למשרד או לעסק!

* תושבי מודיעין יקרים, התייעצו איתנו בבחירת הפרקט שמתאים עבורכם

* מבחר פרקטים לרכישה במודיעין והסביבה – עץ, למינציה, עמיד במים, פולימרי ועוד

* פרקטים במודיעין במחירים זולים מכל הסוגים – פשוטים או יוקרתיים לבחירתכם

ייעוץ והצעת מחיר בטלפון: 055-9705132

 

פרקטים במודיעין במבצע - מחירים זולים

 

התקנת פרקטים במודיעין והסביבה לבתי עסק ואנשים פרטיים

פרקטים במודיעין למכירה המוצעים לכם דרכנו רלוונטים גם לבתי עסק שונים וגם לאנשים פרטיים. אנו מציינים זאת מאחר והמתקינים שעובדים איתנו מומחים ומיומנים בכל סוגי העבודות – גם במקרים בהם יש צורך בעבודה קטנה ונקודתית כמו הדבקה של פרקט בסלון, וגם במקרים אחרים בהם העבודה הנדרשת היא במשרד גדול מאד. התאמת הפתרונות המקצועיים ביותר לכל סוג של עבודה מבלי להתפשר על איכות החומר, אנשי המקצוע ובטח שלא על מחיר התקנת פרקט.

 

מה אתם צריכים לדעת על פרקט למינציה במודיעין מכבים רעות?

ריצוף פרקט כולל גם את פרקט הלמינציה. המון פעמים הבחירה נעשית מתוך שיקול כלכלי שכן הוא זול יותר בהשוואה לפרקט העץ האמיתי. מדובר על חלופה סינטטית, אך כזו שלא ניתן להבחין בה חזותית, כך שאתם זוכים בנראות מרשימה. מדובר על פרקט שהייצור שלנו מבוסס על פס ייצור תעשייתי, זאת בשונה מהעץ הטבעי שהינו אוצר של הטבע. פרקט זה מורכב לרוב מלוחות של HDF, כאשר אחד היתרונות הבולטים ביותר הוא האפשרות להתאים לכם את הפרקט עיצובית – זאת מאחר והוא מגיע במגוון רחב של צבעים לבחירתכם.

העובדה כי מחירים של פרקטים במודיעין מסוג זה זולים יותר אינה היתרון היחיד. כמו כן, בעת שבוחנים את תוחלת היים של הפרקט תשמחו לדעת כי פרקט זה עתיד לשרת אתכם לפחות לעשור. כן חשוב לדעת כי תוחלת החיים של פרקטי העץ האמיתי ארוכה יותר, זאת מאחר והם מבוססים על חומרים טבעיים. תחזוק נכון ושימוש בפרקט איכותי במעמד ההתקנה, יבטיחו לכם כי ההשקעה שלכם אכן ראויה.

 

עלויות פרקט במודיעיןמחיר משוער (לא כולל מע"מ והתקנה)
פרקטי למינציה במודיעין
הפרקט הכי פופולארי כיום בישראל
החל מ-53 ₪ למ"ר
פרקטי קרונו (למינציה) מחיר למטר
מבחר רחב
החל מ-85 ₪ למטר
פרקט עמיד במים במודיעין
למקומות שאינם יבשים
החל מ-86 ₪ למטר
פרקט עץ בעיר מודיעין
פרקטים קצת יותר איכותיים
החל מ-159 ₪ למ"ר
פרקט פולימרי
להגנה מושלמת נגד מים
החל מ-88 ₪ למ"ר

 

איזה פרקט עמיד יותר?

ראשית, דעו כי גם אם בחרתם פרקטים במבצע, אתם עדיין מקבלים את הפרקטים האיכותיים יותר, גם בהתקנות של פרקט העץ וגם בהתקנות של הפרקט הסינטטי.

בעת שצריך לבצע השוואה בין פרקט הלמינציה ובין הפרקט הטבעי – איזה מהם מצטיין יותר בעמידות? במידה רבה, פרקט הלמינציה מוביל, זאת מאחר והוא מיוצר בייצור תעשייתי, כך שמדובר על התערבות מכוונת המאפשרת לשלב תכונות חזקות יותר שיאפשרו לכם ליהנות מהפרקט לאורך זמן. פרקט העץ לעומת זאת הינו טבעי לחלוטין, כך שהוא לא אחת זה שסופג יותר שריטות וכתמים.