כל מה שחשוב לדעת על פרקטים במבצע

אפשר להגיד זאת מבלי להתבייש: הישראלים אוהבים מבצעים. הרצון ליהנות ממוצר איכותי במחיר נמוך ברור ומובן, ואצלנו ב"תותח הפרקטים" אתם לא צריכים לחכות למבצעים ממוקדים, אלא ליהנות מקטלוג השירותים שלנו המתומחר מראש במחירים נוחים! בעוד ישנם אלו המציעים מבצעים של פרקטים לעתים רחוקות, אנחנו דרך קבע מציעים מכירה והתקנה של הפרקטים במחירים ללא תחרות.

 

מגוון פרקטים במבצעים חסרי תקדים!

* פרקטי למינציה ועץ במבצע מיוחד של תותח הפרקטים לחודש הקרוב

* מחירים מעולים ושירות בפריסה ארצית!

* מבצע מיוחד על פרקט למינציה גרמני של קרונו אוריג'ינל – רק 82 ש"ח למטר כולל התקנה!

למידע והזמנות, התקשרו לטלפון: 055-9663267

 

פרקטים במבצע מיוחד!

 

האם מבצעים מעידים על איכות ירודה של הפרקט?

הצבנו לעצמנו שתי מטרות שחשוב לנו לעמוד בהן: להעניק לכם שירות אדיב ואמין ולבצע התקנות של פרקטים איכותיים. המחירים המוצעים לכם אולי גורמים לכם לחשוב כי מדובר על פרקטים במבצע, אך בפועל זה המחירון שלנו. אכן, מחירים זולים לעתים יכולים לבלבל וכך עולה השאלה האם העלות הזולה משקפת את טיב הפרקט – אך לא כשזה איתנו. אנחנו עושים שימוש בפרקטים של מגוון החברות המובילות, כך שכל פרקט המותקן אצלכם תואם את הסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמנו על מנת להעניק לכם את הטוב ביותר. אם כן, פרקט איכותי במבצע שומר על איכותו גם עם מחירים נוחים המוצעים לכם.

 

לא צריכים לחכות למודעות על פרקטים במבצע כולל התקנה

מה הופך את השירות המוצע לכם ל"מבצע"? העובדה כי המחיר המוצע לכם נמוך מהמחירונים שאתם רגילים לקבל. עם "תותח הפרקטים" אתם מקבלים דרך קבע מחירון המבוסס על עלות הפרקט והתקנתו בלבד – ללא כל תוספות, עמלות ושורות קטנות. האם דמיינתם כי תוכלו להתקין פרקט גרמני במבצע? איתנו זה קורה בכל עבודה מחדש. לצד המחירים הזולים שאנחנו מציעים דרך קבע, גם אנחנו יוצאים במבצעים ממוקדים המאפשרים לכם להתקין פרקטים במחירים זולים אפילו יותר מאלו שאנו מציעים בדרך כלל. מתעניינים לגבי פרקט תלת שכבתי במבצע? יש לנו מה להציע לכם!

 

אילו פרקטים מתומחרים מראש במחיר נוח יותר?

מחירים הוגנים הם חלק מהשירות שאנחנו מציעים. מאחר ואנחנו עובדים עם מגוון רחב של פרקטים לרבות פרקטי העץ ופרקטים סינטטיים, ישנו מחירון מגוון התואם את סוג הפרקט. אם אתם מחפשים מראש את הפרקטים הזולים ביותר, דעו כי ישנה תחימה ברורה: הפרקטים מהעץ הינם היקרים יותר, בעוד הפרקטים הסינטטיים הינם הזולים יותר. בכל מקרה, תוכלו למצוא אצלנו פרקט למינציה במבצע כמו גם פרקט עץ במבצע. ומה לגבי מחיר של פרקטים במבצע? המחיר הינו דינאמי ומשתנה בהתאם לסוג הפרקט, מורכבות התקנתו, היקף העבודה וכדומה.

 

פרקטים במבצע - מחיריםמחיר מומלץ (המחירים לא כוללים מע"מ)
פרקט למינציה זול במבצעהחל מ-53 ₪ למ"ר
פרקט במבצע לכל הבית - לחדר שינה, לסלון, למטבח, לחדר ילדיםהחל מ-59 ₪ למ"ר
פרקטי פולימרי במבצע (עמידים במים)החל מ-57 ₪ למ"ר
פרקט למינציה קרונו במבצע מיוחד כולל התקנה!החל מ-82 ₪ למ"ר
פרקטים במבצע בכל רחבי הארץ - בצפון, בשרון, במרכז, בשפלה ובדרוםהחל מ-53 ₪ למ"ר

 

מתרחקים מפרקטים במחירים נמוכים!

לא אחת אנחנו נשאלים מדוע המחירים המוצעים כל כך נוחים. התשובה לכך מאד פשוטה: אנחנו לא גובים מכם כספים מיותרים, אלא אתם משלמים אך ורק על עלויות הפרקט וההתקנה. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי מחירים נמוכים יותר צריכים להדליק נורה אדומה. ישנם ספקים המציעים את המחירים הנמוכים של הפרקטים מאחר והם רוצים לחסל מלאי של פרקטים שאינם איכותיים – כך שהעלות הנמוכה בסופו של דבר מתגלה כגבוהה במיוחד עם שלל התיקונים והחידושים שיהיה עליכם לבצע בפרקט שלכם בעתיד. לכן, רגע לפני שאתם מתפתים לרכוש ולהתקין פרקט במבוק במבצע או פרקט קוויק סטפ במבצע, חשוב לוודא כי אתם מקבלים פרקטים באיכות גבוהה ללא כל פשרות.

 

למה לבחור דווקא ב"תותח הפרקטים"?

המטרה שלנו היא ברורה: שתלכו בגאווה ובשביעות רצון מלאה על הפרקט שלכם. לכן, אנחנו דבקים במתן שירות אמין, בהצעות מחיר הוגנות ובזמינות גבוהה לכל הלקוחות. אתם לא צריכים לחכות למבצעים תקופתיים כדי ליהנות מפרקט על הרצפה – אלא פשוט לדבר איתנו!