ביקנעם הצפונית קיימים בתים ודירות מגורים רבים שזקוקים לשיפוץ ולכן אנשים רבים בוחרים להתחיל את השיפוץ דווקא מריצוף הבית.

בעבר הריצוף היה בהכרח מתמקד בקרמיקה אך כיום יש אין ספור אפשרויות אחרות בשל השוק הרחב של הפרקטים. בשל המבחר הרחב כל שעליכם לעשות הוא רק להציג בפני אנשי המכירות שלנו את הדוגמא שמוצאת חן בעיניכם ואנו נדאג לשלוח אליכם מתקיני פרקטים מנוסים לשירות התקנה.

 

התקנת פרקט ביוקנעם לכל סוג של שימוש!

* תושבי יקנעם? התייעצו איתנו לבחירת הפרקט המתאים לכם בתוך דקות

* מבחר גדול של פרקטי עץ ולמינציה למכירה והתקנה ביקנעם ובכל אזור הצפון!

* פרקטים לדירות – לחדרים, לסלון, למטבח ולאמבטיה במחירים זולים ומפתיעים

לייעוץ ולפרטים, צלצלו אלינו: 055-9705132

 

פרקטים ביקנעם במחיר זול

 

פרקט למינציה ביקנעם

פרקט למינציה נחשב לפרקט זול ביוקנעם מכיוון שהמחירים שלו נעים סביב המאה ₪ למטר. לא ניתן לציין במדויק את המחיר מכיוון שיש המון דוגמאות ודגמים לפרקטי הלמינציה וזה למעשה רק אחת היתרונות שלו. מדובר בפרקט שעשוי מחומר סינטטי – דמוי עץ, התקנתו פשוטה ואורכת מספר שעות בלבד. פרקט למינציה ביקנעם מגיע אל בית הלקוח בצבעים שונים, טקסטורות מגוונות וישמש אתכם לאורך שנים.

עם זאת, קיים חיסרון בולט אחד לפרקט הלמינציה – וזה חוסר היכולת שלו להתמודד עם מים. כלומר, תחזוקת הפרקט מאלצת שטיפה “יבשה”. את פרקט הלמינציה יש לנקות באמצעות מטלית לחה ולהימנע מלשפוך עליו מים ישירות מכיוון שזה גורם לו להתכווץ ולהיהרס. במידה והנכם אוהבים לנקות את הבית עם הרבה מים, תצטרכו לוותר על פרקט למינציה ולבחור בפרקט אחר, עמיד בפני מים.

 

פרקט עמיד במים – הסבר

פרקטים שעמידים בפני מים מתאימים ללקוחות שמעדיפים לנקות את הבית עם הרבה מים. כמו כן, נהוג להתקין פרקט שעמיד בפני מים בחדרי רחצה כמו שירותים, אמבטיה ואפילו במטבחים. ניתן להבחין בפרקט זה גם במרפסות, בהן בדרך כלל יש רטיבות ולחות בשל תנאי מזג האוויר. פרקט שעמיד בפני מים עשוי אמנם לעלות יותר מפרקט רגיל, אך יש לו המון יתרונות ועל כך שווה לשלם יותר.

 

התקנת פרקטים ביקנעם

התקנת הפרקט אורכת מספר שעות ונעשית על ידי מתקין מקצועי. במידה ומדובר בהתקנת פרקט למינציה ביקנעם העבודה תעשה בזריזות ובקלות מכיוון שההתקנה מתבצעת על ידי חיבור לוחות, ממש כמו פאזל. יש שבוחרים לבצע את ההתקנה באופן עצמאי אך אחרים בוחרים להזמין איש מקצוע בכדי שההתקנה תעשה היטב. מחיר התקנת פרקט ביוקנעם זהה להתקנה בכל אזור אחר בארץ ותלוי בגודל החדר ובכמות הפרקט.

 

מחירים של פרקטים ביקנעם

המחירים של הפרקט תלויים בסוג הפרקט שתבחרו ובמידה ותחליטו להזמין את שירותיו של מתקין. בשל ההיצע הנרחב של הפרקטים תוכלו למצוא גם פרקטים במבצע ביוקנעם ולבחור מבניהם מהו הפרקט האהוב עליכם.

 

עלויות פרקט ביקנעםמחיר משוער (לא כולל מע"מ והתקנה)
פרקט למינציה ביקנעם
הפרקט הזול ואהוב על ידי ישראלים רבים
החל מ-53 ₪ למ"ר
פרקט קרונו (למינציה) - מחיר
עשרות דגמים לבחירתכם
החל מ-85 ₪ למטר
פרקט עמיד במים ביוקנעם
לאזורים לחים/רטובים
החל מ-86 ₪ למטר
פרקט עץ
פרקטים יוקרתיים לדירה, בית פרטי, חנות או משרד
החל מ-159 ₪ למ"ר
פרקט פולימרי ביקנעם
100% נגד במים! סינטטי
החל מ-88 ₪ למ"ר