מדוע רבים בוחרים להתקין פרקט בדירות בגבעתיים?

דירות בגבעתיים נחשבות לפופולריות מבחינת נדל”ן מכיוון שהן נמצאות באזור נחשק מבחינה גיאוגרפית. כאשר מדובר בדירה מושקעת ומשודרגת – הביקוש אף יותר גבוה. על מנת להעלות את מחיר הדירה ושוויה נהוג להוסיף לה אלמנטים שונים ולשפץ אותה. בשל כך, בעלי דירות רבים בוחרים להתקין פרקטים בגבעתיים מכיוון שזוהי תוספת מהותית למראה הדירה, מוסיף רבות למראה והאווירה ומעניק תחושה ביתית וחמימה.

 

מגוון סוגי פרקט בגבעתיים במבצעים מיוחדים!

* לבחירתכם: מגוון דגמי פרקט למינציה בגבעתיים בזול או פרקטי עץ איכותיים במחיר נוח!

* פרקטים לבית, לסלון, לחדרי שינה וחדרי ילדים, לחצרות וגינות, מטבחים וחדרי אמבטיה

* פרקטים למשרדים בגבעתיים, חנויות, אולמות, סטודיו, בתי עסק, חדרי כושר ועוד!

לשדרוג עיצוב הבית שלכם בגבעתיים ומעבר לריצוף פרקט

התקשרו: 055-9705132

 

התקנת פרקטים בגבעתיים במחיר מבצע זול

 

סוגי פרקטים למכירה בגבעתיים?

ישנו מגוון גדול של פרקטים למכירה בגבעתיים, יש דוגמאות ייחודיות יותר, צבעים ואפשרויות כה רבות שניתן להתאים לכל לקוח את המוצר שיתאים לו ולדירתו. כמו כן, ישנם פרקטים שנהוג להתקין בחללים מסחריים, קליניקות ומשרדים – בצבעים שמותאמים למראה החלל וכדומה. סוג הפרקט הנמכר ביותר זהו פרקט למינציה בגבעתיים, מדובר בפרקט דמוי עץ איכותי ומיוחד שמגיע במגוון דוגמאות. פרקט למינציה מותקן בדירות תוך מספר שעות, ללא רעש או בלאגן ותוך מספר שעות תוכלו לחזור אל דירתכם כשהיא מעוצבת להפליא ובעלת רצפת עץ ייחודית ונעימה. התחזוקה של פרקט למינציה פשוטה מאוד, החיסרון היחיד הוא שפרקט למינציה אינו “מסתדר” עם מים ולכן לא מומלץ לשטוף אותו אלא רק להעביר סמרטוט לח ולשאוב את האבק.

פרקט מעץ או פרקט מעץ מלא – אלה הם פרקטים איכותיים ויוקרתיים אשר נחשבים לפופולריים מאוד בקרב לקוחות המחפשים לעצב את דירתם בסגנון יוקרתי ומפואר. מדובר בסוג פרקט איכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים, התקנתו אורכת מספר שעות והוא מגיע בכמה דגמים ועשוי מעץ אמיתי ומעובד. במידה והנכם מחפשים פרקטים זולים בגבעתיים מומלץ לבחור בפרקט למינציה, אם שקלתם להשקיע סכומים גבוהים יותר – פרקטים מעץ גושני יוכלו להתאים ולהוסיף רבות לחלל. קיימים גם פרקטים ייחודים המיועדים לחצרות וגינות, או פרקטים לחדרי רחצה וכדומה.

 

כמה עולה התקנת פרקט בגבעתיים?

מחיר ההתקנה אינו כלול במחיר הפרקט ולכן יש להפריד בין השניים. מחיר הפרקט תלוי בסוג הפרקט ובכמות שלה הנכם זקוקים. בין סוגי הפרקטים הרבים ישנו גם פרקט למינציה הנחשב לפרקט זול בגבעתיים ואין ספק כי תוכלו למצוא מסוג זה פרקטים במבצע בגבעתיים. מחיר ההתקנה הינו מחיר נוסף אשר נע בדרך כלל סביב השלוש מאות שקלים, תלוי בגודל הדירה. חשוב מאוד להשקיע בהתקנת הפרקט ולאתר מתקין פרקטים בגבעתיים שיבצע את העבודה באופן מקצועי ובמיומנות. ההתקנה אמנם איננה מסובכת ולא אורכת זמן רב אך רצוי כי היא תתבצע על ידי איש מקצוע – על מנת שתוכלו להשתמש בפרקט לאורך שנים וללא בעיות מיותרות. לסיכום, מחיר פרקט בגבעתיים תלוי בסוג הפרקט ובכמות הנדרשת וכמו כן בבחירה להתקנת פרקט על ידי איש מקצוע. קרוב לוודאי כי כל תהליך ההתקנה ורכישת הפרקט יעלה לכם כמה אלפי שקלים ותוכלו לרצף באמצעותו את דירתכם ולשדרג אותה במידה רבה.

 

עלות פרקט בגבעתייםמחיר משוער (לא כולל מע"מ והתקנה)
מחיר פרקט למינציה בגבעתיים
פרקט קל ונוח להתקנה בעל מראה נהדר
החל מ-53 ₪ למ"ר
פרקט קרונו - המחיר
האיכות הגרמנית עם הפשטות של פרקטים מסוג למינציה
החל מ-85 ₪ למטר
פרקט עמיד במים
לתושבי גבעתיים שמעוניינים בפרקט בחדרים רטובים
החל מ-86 ₪ למטר
מחיר פרקט עץ
התקנה של פרקטי עץ בכל רחבי גבעתיים
החל מ-159 ₪ למ"ר
פרקט פולימרי -
גבעתיים

פרקט מבוקש ופופולרי מאוד - 100% עמיד נגד מים!
החל מ-62 ₪ למ"ר