להתקנת פנל לפרקט יתרונות שונים: הוא משפר את המראה בחלל, מונע תזוזות של הפרקט ומונע הצטברות בלתי רצויה של אבק ולכלוך בין הפרקט לבין הקיר. התקנת פנלים לפרקט חייבת להתבצע בידי מתקין פרקטים מקצועי, בעל ציוד איכותי, כך שלא תיווצר פגיעה בריצוף והמלאכה תתבצע באופן מדויק.

אם אתם מעוניינים בהוספת פנלים לפרקט או בהתקנת פרקט חדש, לנו בחברת הפרקטים יש קשרים עם מתקיני פרקטים מקצועיים ומומלצים, ונוכל לקשר אתכם עם אנשי מקצוע מצוינים ואמינים בכל רחבי הארץ.

 

התקנת פנלים לפרקטים מכל הסוגים – פנל עץ, פנל פולימרי ועוד

✔️ התקנה או הדבקת פנלים לפרקט בפריסה ארצית מלאה – תותח הפרקטים!

✔️ פנלים לפרקט עץ, פנלים לפרקט למינציה, פנלים פולימריים, פנל MDF לפרקט ונוספים

✔️ מתקינים מקצועיים, ייעוץ אישי קשוב, מחירים נוחים ושירות אדיב

לקבלת ייעוץ אישי והצעות מחיר חייגו: 055-9705132

 

פנלים לפרקט

פנלים לכל סוגי הפרקט במבחר סגנונות ועיצובים

 

פנלים לפרקט – כיצד לבחור?

מומלץ להתאים בין הפרקט הקיים לבין הפנל הנבחר מבחינת הצבע וסוג החומר שממנו עשוי הפנל. במידה ויש לכם פרקט עץ, מומלץ לבחור בפנל MDF או בפנל מעץ מלא. במידה ויש לכם פרקט למינציה או פרקט פולימרי, מומלץ לבחור בפנל פולימרי. בנוסף, יש להתאים בין גובה ואורך הפנל לבין מימדי ריצוף הפרקט.

 

סוגי פנלים לפרקטים

קיימים מספר סוגים של פנלים לפרקט – פנל MDF, פנל פולימרי ופנל מעץ. הם מגיעים בגבהים שונים ובצבעים שונים, כגון לבן, חום, שחור, כחול – ועוד. פנלים פולימריים, ממש כמו פרקט פולימרי – עמידים בפני מים ונפוצים מאוד בשימוש. פנל עץ לפרקט משתלב נפלא עם פרקטים מעץ מלא, כמו במבוק, אלון, מייפל – ועוד.

פנל MDF נמצא בשימוש כבר שנים רבות, עשוי משבבי עץ דחוסים, הינו רגיש למים ומגיע גם הוא בדגמים, גבהים וצבעים שונים. בחירת סוג הפנל תתבצע ביחד עם איש המקצוע בשביל להבטיח בחירה מדויקת והתאמה מלאה בין סוגי הפרקטים הקיימים או הנבחרים לבין הפנלים שיותקנו להם.

 

התקנת פנל לפרקט – איך זה עובד?

התקנת הפנל מתבצעת תמיד בסיום התקנת הפרקט. ניתן להתקין מיד בסיום המלאכה – או לאחר תקופה, לרבות כעבור מספר שנים, ואין הכרח להתקין פנל באופן מיידי. וודאי שבמידה וקיימים פנלים ישנים – יש להסיר אותם קודם להתקנת הפנלים החדשים.

ההסרה מתבצעת באמצעות סכין חדשה ושכפטל, אותם יש להכניס בין הפנל הישן לבין הקיר ולהרחיב את הרווח ביניהם. לאחר מכן יש להסיר שאריות מהקיר ולצבוע את חלק הקיר שממנו הוסר הפנל הישן. התקנת הפנל החדש מתבצעת בטכניקת הדבקה באמצעות אקדח דבק חם או באמצעות תפסנים ממתכת.

 

טווח המחירים לפנלים לפרקט

עלות הפנלים עצמם ועלות ההתקנה משתנות בהתאם לסוג הפנל וסוג הפרקט, ופנלים לפרקט למינציה לא עולים כמו פנלים לפרקט עץ מלא. לכל מתקין פרקטים מחיר משלו, אך כל עוד תעבדו איתנו בתותח הפרקטים – אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לקבל מחירים הוגנים ומשתלמים. להלן טבלה שמספקת מחירים ממוצעים ומומלצים לצרכן:

 

סוגי פנלים לפרקט מחירמחיר מומלץ למ"ר (המחירים לא כוללים מע"מ והתקנה)
כמה עולה פנל עץ לרצפת פרקטהחל מ-20 ₪ למ"ר
עלות פנל לבן לרצפההחל מ-10 ₪ למ"ר
מחיר פנל עץ גושניהחל מ-20 ₪ למ"ר
מחיר פנל MDF לרצפההחל מ-15 ₪ למ"ר
מחיר פנל פולימריהחל מ-10 ₪ למ"ר

 

עדיין אין לכם פרקט?? היכנסו עכשיו ✔️ למחירון הפרקטים המלא של תותח הפרקטים

 

התקנת פנלים לפרקט עם תותח הפרקטים

אם אתם מעוניינים בפנל לבן לרצפת פרקט עץ או סינטטי או בפנל מכל צבע וסוג, ורוצים להיעזר בשירותיהם של מתקיני פרקטים מומלצים ומקצועיים בפריסה ארצית, פנו אלינו בטלפון 055-9705132 או באמצעות הטופס שבצד העמוד, ותזכו לקבל ייעוץ אישי ומענה לכל השאלות שלכם.

המתקינים שעובדים איתנו יוכלו לספק לכם פרקטים ופנלים מכל הסוגים, הדגמים, הגבהים והצבעים, וידאגו להתקין אותם עבורכם באופן מקצועי ומדויק, מבלי לפגום בשום חלק בקיר או בריצוף. כל זאת במחירים אטרקטיביים והוגנים ביחס למחירי השוק ומתוך התחשבות בקהל הלקוחות שלנו.