התקנת פרקט ע”י מתקין פרקטים מקצועי בבית, בדירה או במשרד היא איננה אופנה חולפת, אלא למעשה אחת הפעולות הכי נפוצות במדינת ישראל ובעולם כולו. פרקט אלו למעשה לוחות עץ (ישנן גם קורות דמוי עץ) אשר מותקנות על גבי רצפה קיימת או מעל האדמה ומאפשרות עיצוב ייחודי לכל חלל ואזור.

 

מתקיני פרקטים מקצועיים, פעילות בפריסה ארצית!

* התקנת פרקטי למינציה ועץ במבצעים חסרי תקדים ע”י מתקיני הפרקטים של תותח הפרקטים

* אפשרות התקנה בכל יישובי הארץ במחירים הכי זולים בישראל!

נשמע מעניין? התקשרו אלינו לטלפון: 055-9705132

 

תותח הפרקטים - התקנת פרקטים בכל הארץ

 

אילו סוגי פרקטים מציעים מתקיני פרקטים?

קיימים הרבה סוגים של פרקטים כאשר הסוג הנפוץ ביותר הינו פרקט למינציה. פרקט למינציה הינו פרקט העשוי מחומרים דמוי עץ, לרוב מדובר בסיבי עץ או חומר סינטטי בעלי מראה רב גוני ומיוחד. מעבר לעובדה שפרקט למינציה מגיע במגוון דגמים ודוגמאות תהליך ההתקנה שלו נחשב לפשוט יחסית. עם זאת, יש צורך בכך שהרכבתו תעשה על ידי מתקין פרקט למינציה המכיר את העבודה והתנסה בכך בעבר. מדוע? ובכן, התשובה לכך פשוטה למדי – אם ההתקנה תהייה חובבנית, הפרקט לא יותקן כראוי ותאצלו לשלם בעבור תיקונים ובעיות תחזוקה שונות בעתיד.

ישנם סוגי פרקטים יוקרתיים יותר ומרביתם עשויים מעץ מלא. פרקט מעץ מלא עשוי לעלות יותר מפרקט למינציה וההתקנה שלו מורכבת גם כן. ההתקנה תלויה בסוגים של פרקטים מכיוון שלכל סוג ישנה התקנה שונה המצריכה דיוק ומקצועיות. מתקין פרקטים טוב יבצע את העבודה תוך מספר שעות בלבד ויותיר אתכם מרוצים ומסופקים. על מנת שתוכלו להשתמש ולהנות מהפרקט לאורך זמן מומלץ לבחור במתקין פרקטים מומלץ אשר נחשב למיומן ומקצועי.

פרקטים אשר מותקנים בחדרי רחצה או בחללים שיש בהם לחות גבוהה – יאלצו התקנה ספציפית למדי מכיוון שפרקט למינציה אינו מסתדר עם מים. על מנת להיות משוכנעים כי העבודה נעשית כראוי צרו קשר עם מתקין פרקטים באזור מגוריכם ובקשו את עצתו ואת עזרתו המקצועית. מכיוון שהתקנת פרקטים זו אחת מן הפעולות הנפוצות כיום ניתן לאתר מתקין פרקטים במרכז, מתקין פרקטים באזור הדרום וגם מתקין פרקטים בצפון.

 

כמה עולה להתקין פרקט בדירה / בבית פרטי?

ראשית כל, התקנת פרקטים מתבצעת גם בחללים פרטיים המיועדים למגורים אך גם באזורים מסחריים כמו קליניקות, חנויות, מסעדות וכדומה. המראה שפרקט מעניק לחדר הינו ייחודי ולכן רבים בוחרים לעצב ולשלב אותו בחדרים השונים. לא ניתן להגדיר חד משמעית כמה עולה להזמין מתקין פרקטים אך לרוב לא מדובר בהוצאה כלכלית גבוהה ולרוב פעולת ההתקנה תהייה זולה יותר מלוחות הפרקט שתרכשו. יחד עם זאת, לא מומלץ להתפשר על עבודה חובבנית ורצוי לקבל המלצות על מתקין פרקטים טוב בכדי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

המחירים של התקנת פרקט בדירה נעים בין כמה מאות שקלים לאלפים, המחיר תלוי לרוב בגודל החלל ובסוג הפרקט שרכשתם. עבודות שאורכות זמן ממושך יותר עשויות לעלות יותר אך מנגד, לא נדיר למצוא גם התקנת פרקטים במבצע. אם הפרקט מותקן כראוי – השימוש בו יהיה נוח ושקט, ניתן יהיה ללכת על גביו ללא רעשים או חריקות ולא יהיה מרווח בין הפרקט לבין הרצפה שתחתיו. אמנם פעולת ההתקנה נראית די פשוטה ולעיתים אף מזכירה הרכבה של פאזל, עדיין אנו לא ממליצים לבצע את ההתקנה לבד אם אין לכם ניסיון בתחום.

 

מתקיני פרקטיםמחיר מומלץ (המחירים לא כוללים מע"מ)
עלות התקנת פרקט חדש ע"י מתקין פרקטים מקצועיהחל מ-30 ₪ למ"ר
התקנת פרקט בהדבקההחל מ-30 ₪ למ"ר
מתקין פרקט למינציה (התקנה בלבד לא כולל חומרים)החל מ-30 ₪ למ"ר
מתקין פרקט עץ מלא (התקנה בלבד)החל מ-30 ₪ למ"ר
מתקיני פרקט במרכז, בדרום, בצפון, בשרון ובשפלההחל מ-30 ₪ למ"ר
מחיר חידוש פרקט על ידי מתקין פרקטים (עץ גושני או תלת שכבתי)החל מ-75 ₪ למ"ר

 

למה כדאי לבחור במתקיני פרקטים של תותח הפרקטים

לסיכום, אם בחרתם להוסיף פרקט לחדרים בביתכם וודאי ערכתם סקר שוק ומצאתם את הפרקט האהוב עליכם וכנראה גם לא חסכתם בתשלום. המלצתנו החמה היא להקפיד גם על כך שעבודת ההתקנה תתבצע כפי שצריך. במידה והפרקט הותקן כהוגן, תוכלו להנות מן השימוש בו לאורך שנים ולא תצטרכו להזמין שירותי התקנה מחודשים או לרכוש פרקט חדש. בתותח הפרקטים אנו משקיעים מאמץ רב על מנת לספק ללקוחותינו את מתקיני הפרקטים עם תודעת השירות הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר.