אנו בתותח הפרקטים מציעים שירותי התקנת פרקטים בכל אזורי הארץ (למינציה, עץ, גושני, רב שכבתי, עמיד במים ונוספים) – מבחר סוגים ודגמים לבחירתכם והכל במחירים שנוחים לכם.

מה הופך אותנו לתותח הפרקטים? העובדה כי איתנו אתם לא צריכים לדלג בין ספקים שונים, אלא השירות הניתן לכם דרכנו הינו שירות המבוסס על מענה כולל לפרקטים שתרצו לשלב בחלל: מכירה + התקנה בבית או במשרד. התקנת פרקט היא עבודה השמורה רק לאנשי מקצוע ואנחנו נשמח לשלוח אליכם איש מקצוע מנוסה אשר יבצע אותה עבורכם.

הצוות שלנו הינו צוות מיומן, מקצועי ומנוסה שצבר את הידע הרב בהתקנה של לא מעט פרקטים באזורים שונים תחת אתגרים שונים. חלום הפרקט שלכם במרחק התקנה. אז כמה עולה להתקין פרקט ומה חשוב לבדוק לפני שמתקינים? המדריך המלא לפניכם!

 

שירותי התקנת פרקטים מקצועיים – עץ, למינציה ועוד בכל רחבי הארץ

* אפשרויות התקנה של מגוון דגמי פרקטים – אספקת חומר ועבודה במחירים מעולים

* התקנה והרכבה של פרקט על ריצוף קיים, על מדרגות, קירות, בטון ועוד

* התקנת פרקטי עץ, למינציה, פישבון, SPC, LVT, פי וי סי, פולימרי ועוד

* מתקיני פרקטים מנוסים אשר פועלים בפריסה ארצית – מאזור הדרום עד אזור הצפון

לפרטים נוספים, צרו קשר – 055-9705132

 

התקנת פרקטים בכל רחבי הארץ

 

 

התקנת פרקט עשה זאת בעצמך – האם כדאי?

מגמת ה”עשה זאת בעצמך” היא מגמה שתופסת תאוצה. אכן, לא מעטים אלו שבוחרים לעשות לא מעט עבודות בבית בכוחות עצמם וכך גם לחסוך כסף וגם ליהנות מתהליך היצירה. אך נשאלת השאלה – התקנת פרקט עשה זאת בעצמך – האם כדאי?
כפי שתבינו מייד, לא ממש!

בעוד ישנם דברים שאכן תוכלו לעשות לבדכם, בכל מה שקשור לפרקט ולהתקנתו כדאי תמיד להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות ומנוסות. על כן, התקנת פרקט לבד לא מומלצת בשום אופן. וזאת בשל מספר סיבות:

1) ייקח לכם המון זמן לסיים את העבודה.
2) סביר להניח שאין לכם את הכלים המתאימים.
3) אתם לא יודעים איך לחתוך את הפרקט סביב זוויות ומשקופים.
4) גם לא ממש תדעו באיזה כיוון מניחים פרקט בעת ההתקנה לפי צורת החדר, יחס האורך והרוחב ומקור האור.
5) תבזבזו לוחות פרקט רבים בשל טעויות ואי דיוקים.
6) לא תדעו לבצע את כל ההכנות הנדרשות להתקנה איכותית שתאריך ימים.

 

התקנת פרקט עושים עם תותח הפרקטים

הצוות שלנו מיומן בהתקנות פרקטים מכל סוג ועל כל סוג של רצפה: החל מעבודת התקנה של פרקט על חימום תת רצפתי ועד התקנת פרקט על בטון. הניסיון של מתקיני הפרקטים מאפשר לנו לבצע בדיקות מקדימות קפדניות ומעמיקות שמבטיחות לכם תוצרים מושלמים והנאה לטווח הארוך.

כך לדוגמא, הדבר החשוב ביותר לבצע רגע לפני התקנת פרקט במטבח או במשרד הוא לוודא כי הרצפה בחלל ישרה. בעת שמתקינים את הפרקט על רצפה עקומה התוצאה המתקבלת היא בהתאם. כמו כן, רצוי לנקות את האזור היטב לפני ההתקנה ואף לרסס את המקום הרלוונטי בבית מפני חרקים ומזיקים כצעד מונע.

 

 

התקנת פרקט בכל הארץ

התקנת כל סוגי הפרקטים במחירים ללא תחרות!

 

איך מתבצעת התקנה של הפרקט?

התוצאה המתקבלת מהתקנת הפרקט היא בדרך כלל כל כך מרשימה עד שנדמה כי הדרך לתוצאות שכאלו היא דרך ארוכה ומתישה. בפועל, תופתעו לגלות כי במרבית המקרים התקנת פרקט בסלון או בחדר ילדים מסתיימת ביום עבודה אחד בלבד.

אם כדי לשנות ריצוף קיים בריצוף אחר עליכם להביא אנשי מקצוע שישברו ויפרקו את הריצוף הקיים, עם הפרקטים המצב שונה לחלוטין.

 

רבים תוהים איך מרכיבים פרקט בפועל. הדבר תלוי לרוב בסוג הפרקט המותקן, אך אם נצטרך לתאר את התהליך באופן כללי הוא מתרחש באופן הבא:

 

פרקטי למינציה נחשבים לקלים יותר להתקנה:

✔️ ראשית יש להניח את הספוג על גבי שטח הרצפה הקיימת בצורה סיסטמטית. הספוג משמש בעיקר לבידוד.

✔️ לאחר מכן יונחו על הספוגים לוחות הפרקט עצמם בצורה של שורות. מתחילים עם שורה ראשונה ולאחר שממלאים את כולה ממשיכים הלאה אל השורות הבאות. באופן זה מתקבלת עבודה מדויקת וטובה.

✔️ חיבור הלוחות זה לזה מתבצע דרך פין מיוחד. ניתן להיעזר במכות פטיש (לא חזקות) לחיבור מיטבי.

✔️ בסיום ההרכבה ממתינים כ-60 דקות (יש שמחכים גם מספר שעות) ולאחריהן מרכיבים את הפאנלים וניתן להתחיל בתהליך ההדבקה.

✔️ טיפ של אלופים: להימנע מהצמדת הפרקט לקיר. מומלץ להשאיר מרווח של לפחות 5 מ”מ בינו לבין הקיר, משום שלאחר זמן מה פרקט עשוי להתרחב מעט.

 

ומה לגבי הרכבת פרקט עץ?

רבים מעוניינים להתקין פרקט עץ בביתם ולא פרקט למינציה. כיצד מותקן פרקט עץ או פישבון? איך מתקינים פרקט עץ איפאה או אלון? ובכן, בניגוד לפרקט למינציה, פרקט עץ מורכב ישירות על אריחי הרצפה בהדבקה (כמו בטון), או על תשתית מעץ באמצעות מסמרים או ברגים ספציפיים. ככל שמדובר בעץ מלא, יש  לוודא כי המשטח חלק לחלוטין ואינו כולל שקעים.

אם מדובר בהתקנה על גבי בטון או רצפה, מקובל להשתמש במדה מתפלסת, שלמעשה מתקשה על פני המשטח ומיישרת אותו. במידה ומדובר בהדבקה, יש לוודא כי לוחות העץ המלא נמרחים בדבק אפוקסי בצורה אחידה ורק אז להדביק אותם על משטח יבש ומפולס. אם משתמשים במסמרים יש לוודא כי המתקין מסתייע באקדח אוויר שלא גורם לשברים בלוחות.

 

התקנת פרקט רב שכבתי

ישנן 2 שיטות התקנה של פרקט רב שכבתי – התקנה צפה או התקנה זהה לעץ המלא. מה השוני בין הדבקת פרקט להתקנה צפה או לשימוש במסמרים או ברגים? ובכן, שיטת ההתקנה הצפה זולה יותר, קל יותר לבצע תיקונים עתידיים בפרקט אם משתמשים בה, היא המתאימה ביותר כאשר מותקנת בחדרים מערכת חימום תת רצפתי והיא גם תורמת ליכולות הבידוד של הפרקט.

מאידך, ההתקנה בהדבקה, ברגים או מסמרים תורמת לפרקט להיות יציב יותר, מונעת רעשי חריקה בעת דריכה והפרקט אינו יכול להתעוות או להתעקם בשל הפעלת לחץ עליו (הצבת חפצים כבדים) או עקב שינויי טמפרטורה ולחות. שלבי הדבקת פרקט בשני המקרים צריכים להתבצע בצורה מקצועית בכדי שיאריך ימים.

 

איך מתקינים פרקט פולימרי?

פרקט פולימרי הוא למעשה פרקט למינציה מיוחד שעמיד בפני לחות ורטיבות. איך מתקינים פרקט פולימרי? בדיוק כפי שמתקינים פרקט למינציה, רק שבמקרה הזה לא מיישמים שכבת ספוג או גומי מתחת לפרקטים.

במקום זאת, יש לוודא שהמשטח מפולס ואחיד ואם אין כך הדבר, יש לבצע טיפול מקדים באמצעות מדה מתפלסת.

 

כמה זמן אורכת התקנת פרקט?

עבודות של ריצוף לא אחת לוקחות זמן רב כך שהבית שלכם הופך לזירת שיפוצים מלוכלכת ומלאה אבק המצריכה מכם עבודה מקדימה של פינוי ואריזת הבית, ולאחר שהעבודה בוצעה אתם מבזבזים זמן רב על ניקיון וארגון מחדש.

עם התקנת פרקט בחדר שינה המתבצעת בהדבקה אתם נהנים מתהליך עבודה קצר שלא מצריך מכם לעזוב את ביתכם או להסתגל אליו מחדש.

התקנת פרקט בחדר אחד יכולה לקחת בין 2 ל-3 שעות בלבד.

 

 

שירותי התקנת פרקטים

התקנת פרקט מהירה ומקצועית במחירים נוחים!

 

עלות התקנת פרקט – מה היא כוללת?

מיד נציג בפניכם מחירים של התקנת פרקט, אך לפני כן חשוב לנו שתדעו מה כולל המחיר. ישנו לא מעט ערפל בכל הקשור לעלויות ולשירותים הנלווים להתקנה של פרקט, אך אנחנו מאמינים בשקיפות.

מתעניינים בפרקט על קרמיקה או התקנת פרקט תלת שכבתי? זה מה שמגיע לכם במחיר השירות! ראשית, הובלת הפרקט. המתקינים שעובדים איתנו יובילו אותו אליכם ביום בו תתבצע ההתקנה ללא כל עלות נוספת.

בנוסף, אל ההתקנה יגיע צוות מקצועי שיבצע את ההתקנה עבורכם והוא יגיע עם כל האביזרים הנלווים הנדרשים על מנת להבטיח תוצאת איכותיות. האביזרים הנלווים הם לרוב ספוגי בידוד ופאנלים. כמו כן, אנחנו לא נשאיר אחרינו לכלוך או בלאגן, אלא נאסוף את כל הפסולת לרבות שאריות הפרקט ואריזות ריקות של אביזרים.

חשוב לציין במעמד זה כי ההתקנה תתבצע תמיד בהתאם אליכם. לוח הזמנים שלנו מבוסס על לוחות הזמנים שלכם בלבד – כך שהתאריך בו תרצו לבצע את ההתקנה הוא התאריך בו נבצע אותה.

אנו מבינים כי יש לכם לא מעט אילוצים, בעיקר בעת שמדובר על התקנה המתבצעת בבתי עסק. הגמישות שלנו היא עוד פרמטר שאנו מעניקים לו תשומת לב רבה בכל הקשור למתן שירות איכותי לכם.

 

כמה תעלה ההתקנה כולל הפרקט?

מחיר התקנת פרקט אינו מחיר פיקס המוצע לכל סוגי הפרקטים. למעשה, כל פרקט מתומחר במחירים שונים לגמרי וזאת הודות למגוון הרב שיש לפרקטים: פרקטים עמידים למים, פרקטים סינטטיים ופרקטים מעץ טבעי.

מה שמובטח לכם אצלנו זה שירות התקנת פרקט בזול! אז כמה יעלה לכם להתקין פרקט? הנה דוגמאות למחירים: הרכבה של פרקט למינציה תוצרת סין בשיטת התקנה צפה תעלה לכם בממוצע בין 55-120 שקלים למ”ר. אותה העבודה אך של פרקט אירופאי תעלה לכם כבר בין 55-155 שקלים.

אם אתם מעוניינים בהתקנה של פרקט עמיד למים העלות למ”ר הינה 95-240 שקלים. עבודה של התקנת פרקט עץ מסוג עץ אלון תעלה לכם למ”ר בין 170-340 שקלים. ישנם עוד סוגים נוספים של התקנות כמו התקנות של פרקטים מעץ בוק ומייפל, פרקט רב שכבתי ועוד.

אנו מתחייבים לכך שהתקנת פרקט בבית או במשרד עם תותח הפרקטים תהיה לכם משתלמת ותוציא אתכם נשכרים. איתנו אתם משלמים אך ורק על מה שאתם צורכים: אין תוספות, אין שדרוגים ואין שורות קטנות – אלא שקיפות מלאה לאורך כל התהליך.

 

כמה עולה התקנה בלבד (לא כולל הפרקט)

סוג העבודהמחיר מומלץ (המחירים לא כוללים מע"מ)
עלות התקנת פרקט חדשהחל מ-45 ₪ למ"ר
התקנת פרקט בהדבקההחל מ-45 ₪ למ"ר
התקנת פרקט למינציההחל מ-45 ₪ למ"ר
התקנת פרקט עץהחל מ-100 ₪ למ"ר
מחיר חידוש פרקט (עץ גושני או תלת שכבתי)החל מ-75 ₪ למ"ר
התקנת PVC לרצפההחל מ-40 ₪ למ"ר

 

מדוע המחירים שלנו זולים בהשוואה לאחרים?

עלות התקנת הפרקט היא נושא שכדאי להתעכב עליו משום שעלויות לא פעם הן הסיבה שאנשים בוחרים שלא להתקין את הפרקטים בחלל הרצוי להם. המחירים שאנחנו מציעים הם מחירים הוגנים המתאימים לכל כיס ואנחנו מצהירים על כך בגאווה גדולה.

המחירים שלנו לא זולים כי אנחנו מציעים פרקטים שאינם איכותיים או כי העבודה שלנו לא יסודית, אלא רק מסיבה אחת: אתם משלמים אך ורק על עלות הפרקט והתקנתו.

אנחנו לעולם לא נחפש להוסיף לכם תוספות או לגבות יותר מהמחירים המשקפים את עולם הפרקטים רק כדי להרוויח עוד. אנחנו מאמינים כי אמינות חשובה בדיוק כפי שאיכות הפרקטים חשובה – על כן אתם יכולים להיות שקטים כי התקנה של פרקט על ריצוף או התקנת פרקט על שטיח איתנו הן המשתלמות לכם ביותר.

 

מה חשוב לוודא לפני התקנת פרקט?

לפני שמתחילים עם הכנות להתקנה של פרקט, יש לוודא כי מזמינים מספיק מ”ר של הפרקט הנבחר. מדוע זה חשוב? מאחר ואם חלילה יאזלו הלוחות במהלך ההתקנה, כל העבודה תיעצר ותצטרכו להמתין שוב עד שיגיעו לוחות תואמים ועד שהמתקין יוכל להגיע אליכם. הכמות הנכונה שאותה תזמינו צריכה להיות גדולה משטח החדר כפי שתמדדו אותו וזאת בשל מספר סיבות:

#) ישנם לוחות שאינם משמשים במלואם ויש צורך לחתוך אותם, כמו במקרה של חיפוי פינות, משקופים ועוד.

#) במהלך התקנת פרקט המתקין יכול לטעות או שבמהלך העבודה לוחות יכולים להיפגם ויהיה צורך בלוחות נוספים.

#) גם אתם זקוקים ללוחות נוספים (“ספייר”) במקרה ובעתיד תצטרכו להחליף לוחות שנפגעו כתוצאה מחבלה.

בפועל יש להקפיד על הזמנת בין 10 ל-20 אחוזים שטח לוחות מאשר שטח החדר וכך תהיו מכוסים.

 

איך נערכים להתקנת הפרקט?

לפני שמגיעים המתקינים להתקין אצלכם את הפרקט בפועל מומלץ לערוך בדיקות מקדימות שיאפשרו להתאים לכם את פתרונות ההתקנה המתאימים ביותר לחלל המדובר.

בעוד ישנם מקרים בהם התנאים אכן מאפשרים התקנת פרקט בממד או בכל חלל אחר בקלות רבה הודות לרצפה ישרה, יהיו מקרים בהם נמליץ לכם להסתייע בשירותיהם של אנשי מקצוע אחרים על מנת להבטיח בסופו של דבר תוצרים איכותיים.

במידה והבדיקה המקדימה עברה כשורה ואכן ניתן לבצע אצלכם התקנת פרקט מעץ מלא או סינטטי, המתקין יתאם אתכם יום ושעה המתאימים לכם לביצוע העבודה. כבר בשלב הצעת המחיר והבדיקות המקדימות יוכל המתקין לתת לכם הערכה בדבר הצפי לאורך העבודה.

במרבית הפעמים העבודה לא לוקחת יותר מיומיים, כך שחלום הפרקט שלכם במרחק נגיעה מכם. אם יש משהו שחשוב לנו הוא עמידה בזמנים: גם עמידה בזמנים עם ההגעה אליכם וגם בכל הקשור לסיום העבודה.

הדבר החשוב ביותר לפני ההתקנה הוא לפנות את החדר בו אתם רוצים להתקין את הפרקט. בעוד ישנן עבודות שונות שניתן לבצע כשהחדר מלא בתכולה מכל סוג, התקנה של פרקט דורשת נגישות מלאה לאנשי המקצוע על מנת שיהיה ניתן להגיע לכל חלק וחלק בחדר ולבצע בו את ההתקנה בצורה יסודית ואיכותית.

על מנת לייעל את העבודה חשוב שהחדר יהיה ריק מכל תכולה לפני שהמתקינים מגיעים על מנת שכבר עם הגעתם יהיה ניתן לצאת לדרך. כאן פחות או יותר תם החלק שלכם בהתקנת הפרקט. אתם יכולים לפטור את עצמכם משאלות כמו איך מתקינים פרקט – הרצפה שלכם נמצאת בידיים טובות.

 

מה עושים ביום שלפני ההתקנה?

אנחנו נשמח לאורך כל הדרך לתת לכם טיפים חיוניים על מנת להבטיח את איכות העבודה אצלכם. אחד הטיפים שאנחנו נותנים כי אנחנו מאמינים כי הוא אכן משפיע על איכות העבודה, הוא לתת לפרקטים לנוח כמה ימים לפני תחילת ההתקנה.

מדוע כדאי לעשות זאת? הפרקטים יתרגלו לטמפרטורה הנוכחת בבית שלכם וגם ללחות. מדוע זה חשוב? מאחר וגם הטמפרטורה וגם הלוחות משפיעים לא אחת על נפח הפרקט. המלצה זו רלוונטית גם במקרים של התקנת פרקט על קיר וגם על מדרגות וכל התקנה אחרת.

 

צפו במתקינים החרוצים שלנו מבצעים התקנת פרקט בדירת מגורים

 

מדוע לבחור דווקא בתותח הפרקטים?

התקנת פרקט בבית חדש לא יכולה להיות התקנה שטחית המבוצעת על ידי חובבנים אלא רק על ידי מומחי פרקטים. העבודה דרכנו תעניק לכם ראש שקט ושקט נפשי גם עם התקנה איכותית, גם עם צוות אדיב וגם עם מחירים ללא תחרות.

פרקט פישבון

פרקט פישבון

פרקט אלון

פרקט אלון

פרקט פולימרי

פרקטים פולימרים

פרקט לבן

פרקט לבן

פרקט עץ

תותח הפרקטים פרקט אלון

פרקט למינציה

קרונו Premier