הפרקט פגום? נשבר? נשחק? מעצבים מחדש ורוצים להחליף את הפרקט הקיים? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו בתותח הפרקטים מבצעים החלפת פרקט מכל סוג בחדש. פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

החלפת פרקט בבית משדרגת ומרעננת את המראה הכולל של החלל באופן דרמטי. החלפת הפרקט זו החלטה משמעותית, אך באמצעות תכנון נכון של הפרויקט, תוכלו להנות מהפרקט החדש לאורך שנים רבות. רגע אחד לפני שאתם בוחרים פרקט ומזמינים מתקין, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון – הנה הדברים שחשוב לדעת על החלפה ותיקון פרקטים.

 

החלפת פרקט – התקנה מהירה בכל רחבי הארץ! במחירים ללא תחרות! 

✔️ החלפת פרקט בבית – החלפה של כל סוגי הפרקטים הנפוצים. שירות מקצועי במחיר מנצח! 

✔️ החלפת פרקט פגום, פרקט למינציה שבור, פרקט עץ שנשחק, פרקט שהתנפח ועוד

✔️ פירוק והחלפה לפרקט חדש עם המתקינים המנוסים של תותח הפרקטים, שירות מקצועי במחיר מנצח!

✔️ החלפת פרקטים שנשברו, התנפחו או נפגמו או פרקט ישן במקצועיות. 

✔️ לקבלת הצעה אטרקטיבית עבור החלפת פרקטים >>

צרו קשר: 055-9705132

 

החלפת פרקט

החלפת פרקט –  פירוק והחלפה של כל סוגי הפרקטים בפריסה ארצית, מחירים אטרקטיביים – תותח הפרקטים

 

 

מתי מחליפים פרקט?

בדרך כלל אנשים מחליטים להחליף את הפרקט בבית כשהפרקט הישן נפגם או נשבר. מדובר במצב שכיח למדי, היות ורצפת הפרקט נשחקת באופן טבעי בחלוף הזמן.

למרות שהחלפת הפרקט דורשת משאבים כמו זמן וכסף – אין סיבה להתייחס אל הפעולה הזאת כאל מטרד. להיפך, החלפת פרקט פגום זוהי דרך נפלאה לרענן את העיצוב של הבית ולהחיות אותו מחדש.

בעת ההחלפה נוכל לבחור קו עיצובי אחר לגמרי ממה שהיה לנו עד כה, ולהקנות לבית מראה חדש במינימום מאמץ.

זוהי גם הזדמנות טובה לחשוב על החומר ממנו יורכב הפרקט החדש, ולמצוא את הפרקט שמתאים לתנאי הבית שלנו באופן מדויק כך שהפרקט החדש יישמר לאורך שנים רבות.

 

החלפת פרקט בבית – תקלות ונזקים נפוצים במשטחי פרקט

הפרקט שהתקנתם כבר לא נראה כתמול שלשום? אלו הן התקלות הנפוצות ברצפת פרקט, ביחד עם הפתרונות האפשריים:

✔️ התקלה – פרקט שהתנפח: בדרך כלל פרקטים מתנפחים בגלל רטיבות. גם אם הפרקט לא בא במגע ישיר עם מים, לעיתים נוצרת לחות ורטיבות שמצטברת מתחת לפרקט. סיבות נוספות לרטיבות בפרקט הן פיצוץ בצנרת – במקרה כזה צריך לבצע ייבוש תת-רצפתי לפני שבכלל מתחילים בהחלפת הפרקט. החלפת פרקט שהתנפח משתלמת במידה והנפיחות התפשטה לחלק נרחב של החדר. במקרים נקודתיים, ניתן להסתפק בתיקון מקומי של החלפת פרקט בודד.

✔️ התקלה – התפשטות: סיבה נוספת שעלולה לגורם לנפיחות בפרקט, נקראת “התפשטות”. התפשטות מתרחשת אם בוצעה התקנה לא מקצועית, שבה לא השאירו מספיק מרווח בין לוחות הפרקט לבין הקירות והמשקופים. לוחות הפרקט מתכווצים ומתרחבים בהתאם לשינויי טמפרטורות, כשחום גורם להתפשטות של הלוחות. במקרה כזה ננסה לנסר ולשחרר את הלוחות הצמודים לקירות, במרבית המקרים זה יפתור את הבעיה.

✔️ התקלה – שריטות בפרקט: ברוב המקרים השריטות נגרמות כתוצאה מגרירה של רהיטים. אפשר לפתור את הבעיה בקלות יחסית, באמצעות חומר למילוי ואיטום שריטות בפרקט. אפשרות נוספת היא שיוף הפרקט ולאחר מכן ציפוי בלכה. אם מדובר בשריטות עמוקות בפרקט מעץ טבעי, אין טעם בשיוף ועדיף פשוט להחליף את הלוחות הפגומים.

✔️ התקלה – פאנלים שהתנתקו: לפעמים אחד הפאנלים בפרקט מתנתק. ניתן לתקן את הנזק בקלות, באמצעות הדבקת החלק שהשתחרר בחזרה עם דבק סיליקון שקוף.

 

איך להחליף פרקט עץ לפרקט למינציה?

החלטתם להחליף את פרקט העץ שלכם לפרקט למינציה? פרקט למינציה זול יותר, וחלק מהדגמים עמידים למגע עם מים. הפעולה הראשונה בהחלפה של פרקט עץ לפרקט למינציה היא פירוק הפרקט הקיים. פירוק פרקט זו פעולה מעט מורכבת – פרקטים מעץ אמיתי מודבקים לבטון, ובדרך כלל נצטרך להשתמש במכונת קילוף כדי להסיר אותם.

בעוד שפירוק פרקט למינציה מתאים גם לנגרים חובבים בשיטת עשה בעצמך, פירוק של פרקט מעץ מלא או תלת שכבתי עדיף להשאיר לאנשי המקצוע. פרקט מעץ נוטה להידבק חזק, וככל שהפרקט התיישן לאורך זמן רב יותר הפירוק מאתגר יותר. בחלק מהמקרים נשלב כימיקלים שונים כדי להמיס את הדבק או נשתמש בפעולות חימום.

בקטגוריית הפרקטים העמידים למים נפוצים גם הפרקטים הפולימריים ופרקטי ה-SPC.

 

כיצד מתבצעת החלפה של פרקט למינציה?

הסרה של פרקט למינציה מעט יותר פשוטה בהשוואה להסרה של פרקט עץ. אם אתם מנוסים בעבודות עשה זאת בעצמך, יתכן שתוכלו להסיר את הפרקט בעצמכם.

יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון כי פירוק פרקט למינציה והתקנה מחודשת אורכות מספר שעות, בהתאם לגודל החדר. אם אין לכם את הזמן והכלים המתאימים, עדיף לפנות למתקין פרקטים מנוסה.

אגב, החלפת פרקט למינציה משתלמת בעיקר כשהאריחים הפגומים קרובים לקיר. לצורך החלפת אריח פרקט בודד נצטרך להסיר את כל הלוחות שמסביבו, כך שבמקרים רבים ההחלפה הבודדת אינה משתלמת ועדיף להתקין פרקט חדש.

כמו כן, אם רוצים לבצע החלפת לוח פרקט בודד בלוח זהה אחר, צריך לוודא שהפרקט הנוכחי עדיין מיוצר – חלק מהדגמים כבר לא מיוצרים יותר, ואז ניאלץ להחליף את הפרקט כולו.

 

מחיר החלפת פרקט – כמה עולה?

מחיר החלפת פרקט מושפע מסוג הפרקט בו נבחר בשילוב עם מחיר ההתקנה. החלפת פרקט עץ לרוב יקרה יותר מהתקנה של פרקט למינציה.

גם ליצרן הנבחר ולרמת השחיקה של הפרקט יש השפעה על המחיר הסופי. מעבר לעלות הפרקט וההתקנה, יש עוד עלויות שכדאי לקחת בחשבון: לעיתים נדרשת עבודה נוספת כמו קיצור הדלתות בבית כך שיתאימו לפרקט, תיקון הרצפה שמתחת ללוחות הפרקט והתקנת פאנלים וספים.

 

מחיר החלפת פרקטיםמחיר מומלץ להחלפת פרקט (ללא מע"מ והתקנה)
החלפת פרקט למינציה לפרקט מעץ אמיתיהחל מ-190 ₪ למ"ר
מחיר פירוק ופינוי פרקט קייםהחל מ-70 ₪ למ"ר
עלות החלפה לפרקט למינציה בכל אזורי הארץהחל מ-53 ₪ למ"ר
מחיר חידוש פרקט (עץ גושני או תלת שכבתי)החל מ-100 ₪ למ"ר
מחיר החלפה לפרקט פולימריהחל מ-100 ₪ למ"ר

 

החלפת פרקטים מקצועית במחירים הוגנים

מעוניינים להחליף את הפרקט הקיים? תותח הפרקטים מרכז את מתקיני פרקטים מקצועיים ומומלצים בפריסה ארצית ובמחירים משתלמים.

אצלנו תמצאו מגוון שירותים של תיקון פרקטים מקצועי, עם דגש על שירות אדיב ששם את טובת הלקוח בראש הרשימה.

 

לקריאת המשך: חידוש פרקט