פרקט מעץ מלא – מדוע לבחור דווקא בו?

צוות תותח הפרקטים שמח להציג ולהציע לכם: התקנת פרקטים עץ מלא בפריסה ארצית ע"י מתקינים מנוסים אשר מתקינים פרקט עץ מלא בכל הערים בישראל! סטנדרט השירות של המתקינים שעובדים איתנו מבוסס על איכות החומר – פרקט עץ מלא מומלץ, איכות המתקינים ומחירים נוחים. אפשרות התקנה בבתים ובדירות, וכמובן גם במשרדים, חנויות וכדומה.

 

מבחר פרקטי עץ מלא איכותיים!

* פרקט עץ גושני, אלון, בוק ונוספים לבית, לעסק, לחנות ו/או למשרד

* פרקט יוקרתי מעץ מלא במחירים נוחים ואטרקטיביים לכל כיס

למידע והזמנות, חייגו: 055-9663267

 

פרקט מעץ מלא

 

פרקט עץ מלא איכותי – על מה כולם מדברים?

לכל פרקט ישנם יתרונות המייחדים אותו. בעת שמתפקסים על פרקט העץ המלא, מגלים עולם שלם של יתרונות. ראשית, מדובר על מראה יוקרתי וייחודי המעניק אווירה חמימה, יוקרתית ואלגנטית לחלל. אם אתם מעוניינים להשמיש את הרצפה בחלל גם כאלמנט עיצובי, אין כל ספק כי פרקט העץ המלא הינו המתאים ביותר. כמו כן, מאחר ואנחנו מתקינים עבורכם את הפרקט אך ורק עם פרקט איכותי, עם הזמן הנראות משתבחת – כך שההשקעה שלכם הינה לטווח הארוך.

פרקט זה ידוע גם בשם "פרקט גושני", והוא עשוי מיחידה אחת של עץ. כידוע, ישנם פרקטים אחרים המבוססים על שלוש שכבות שונות. בשונה מפרקטים אחרים, פרקט זה הינו פרקט שיש להזמין אותו מראש, תוך שיש להבטיח תשתית התקנה איכותית ומתאימה. פרקט העץ המלא מתאים לבתים המעוצבים בעיצוב גבוהה ויוקרתי, או לחנויות בוטיק ומשרדים של ארגונים גדולים.

 

סוגי הגמר לפרקט העץ, הכירו גם אתם:

עם החלטתכם להתקין פרקט עץ מלא למכירה, דעו כי ישנם שני סוגי גמר שונים: גמר השמן וגמר הלכה. גמר השמן יוצר את הנראות הטבעית יותר, תוך שהוא גם זה המגן על הפרקט. מנגד, ישנו גמר הלכה שיוצר שכבה אטומה על הפרקט, כך שהוא מוגן מפני כתמים. אלו מכם המעוניינים במראה מעט מבריק יותר, גמר זה מתאים לכם.

 

פרקט עץ מלא במחיר זול עם שלל יתרונות!

עם שאלתכם כמה עולה פרקט עץ מלא טבעי אמיתי, תגלו כי הוא קצת יקר יותר בהשוואה לפרקטים אחרים, בעיקר בהשוואה אל פרקטי הלמינציה. יחד עם זאת, מדובר על תמורה ראויה ועל מחירים נפלאים המוצעים לכם דרכנו. רמות הגימור נותנות את הדגש על הנראות היוקרתית והמרשימה, כאשר תחזוק הפרקט הינו פשוט וקל.

כן חשוב לציין כי שילוב של פרקט עץ מלא מתאים אך ורק לחללים פנימיים. המטרה היא לאפשר לכם ליהנות מרצפת הפרקט לאורך שנים, כך שבעת שהוא יהיה חשוף לגשמים וקרני השמש הוא עלול להגיע לבלאי.

 

פרקטי עץ מלא - מחירים מומלציםמחיר מומלץ (המחירים לא כוללים מע"מ והתקנה של הפרקט)
עלות פרקט מעץ אמיתי טבעיהחל מ-169 ₪ למ"ר
כמה עולה פרקט עץ מלא אלון גושני (עץ קשה)החל מ-169 ₪ למ"ר
מחיר פרקט מעץ בוק גושניהחל מ-195 ₪ למ"ר
כמה עולה פרקט עץ רך (אורן, דוגלס פייר ונוספים)החל מ-195 ₪ למ"ר

 

האם ניתן לרכוש פרקטים מעץ מלא במבצע?

מפעם לפעם ישנם מבצעים על סוגים שונים של פרקט, לרבות פרקט העץ המלא. יחד עם זאת, המתקינים שעובדים איתנו יציעו לכם התקנה במחיר נוח מראש, כך שאינכם צריכים להיות תלויים באופן ישיר בפרסומים על מבצעים. התקינו פרקט עוד היום ותיהנו משלל היתרונות הפרקטים והעיצוביים.